Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – balandžio 1 d.

Linksmai nusiteikę Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Linksmai nusiteikę Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar šią balandžio 1-ąją, antradienį, bus be galo linksma ir nuotaikinga? O gal nusimato kaip niekada darbinga ir įtempta diena? Sužinokite, koks, pasak žvaigždžių, nusimato jums antradienis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Bus laiko linksmybėms ir galimybių apvynioti ką nors aplink mažąjį pirštelį. Tačiau į kiekvieną žygį pasiimkite ir kelis lašelius saiko. Aukodami asmeninius poreikius, kiek persistengsite dėl tėvų ar kitų šeimos narių. O elgdamiesi priešingai, neperlenksite lazdos. Dienai baigiantis, turėsite pasikliauti neakivaizdžiais dalykais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Bendravimas nukreips jūsų dėmesį nuo vidinių poreikių, ties kuriais šiuo metu jaučiate poreikį susitelkti. Būkite atidūs naujienoms, kurios atkeliaus pasipuošusios gražiais drabužiais. Prieš patikėdami jomis, įsigilinkite, kas slypi viduje. Kita vertus, pasijutę šiek tiek apgauti, galėsite pasiteisinti, kad tai buvo tik balandžio 1-osios pokštas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Noras pamaloninti draugus mažomis dovanomis gali būti ne toks džiaugsmingas, nei manysite iš pradžių. Tikroji gerųjų jūsų norų kaina paaiškės ne iš karto. O su jūsų darbu susiję lūkesčiai leis jums trumpam atitrūkti nuo kasdienybės ir pasvajoti apie tai, kas galbūt nerealu. Leiskite vaizduotei pasidarbuoti ne tik tada, kai juokų dienos proga norėsite papokštauti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų dosnumas ir geranoriškumas visiems nebus suprastas jūsų kolegų ar vadovų. Tačiau tik jūs vieni geriau žinote, kas jums teikia džiaugsmo. Žinodami, kur einate, visada rasite tikrąjį savo kelią. Svarbu nepuoselėti vilčių užimti ne jums skirtą vietą. Jūsų unikalumas bus svarbus tada, kai jusite pareigą ką nors apgauti balandžio 1-osios proga.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Norėsite daryti tai, kas nelabai sutaps su jūsų įsitikinimais. Tačiau noriai apgaudinėsite save, pamiršdami, kad šiandien privaloma apgauti visus, bet ne save. Susiraskite kiek primirštą saiko jausmą, o atsidūrę kryžkelėje, ieškokite atsakymų savo viduje: vakare šeštasis jausmas nedrįs apgauti jūsų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pervertinsite draugų teikiamą pagalbą, o dėl to gali nukentėti bendri jūsų su partneriais finansiniai reikalai. Todėl išvengę rizikingų sprendimų, liksite saugūs. Veldamiesi į rizikingus žaidimus, prisiminkite, kad balandžio 1-oji tęsis ne amžinai. Vakare  antrąja puse jūs tikėsite labiau nei tikite savimi. Šis jausmas džiugins jus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Vadovai žinos būdų, kaip atitraukti jūsų mintis nuo bendravimo su kolegomis ar pokštavimo Melo dienos proga. Jie padarys viską, kad pareigoms atlikti skirtumėte visą savo dieną. Tačiau jūsų išradingumas atsiskleis vakare, kai niūrią kasdienybę praskaidrinsite savo mintimis ir giliomis įžvalgomis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visi norai ir lūkesčiai gali likti svajonių pasaulyje, jei visą dieną sėdėsite sudėję rankas ir ieškosite aukų, kurias galima apgauti. Neperlipkite pavojingo slenksčio, už kurio baigiasi nekalti juokai ir prasideda juodas sarkazmas. Šiandien žmonės žinos, kaip save apginti. Na, o jūs vakare dosniai dalykite savo šilumą artimiausiam žmogui.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Venkite peržengti leistinas ribas, nes nebus jokio saiko jausmo, o noro rizikuoti – daug. Svarbu nesivelti į dalykus, kurie jus sieja su kitais asmenimis. Tam teks laikinai nustumti į šalį asmenines ambicijas. Visa tai nesutrukdys džiaugtis pavasariška diena ir linksminti kitus nekaltais savo pokštais. Vakare lengvai spręsite buities problemas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sunkiai seksis nubrėžti ribas, jei per daug laiko skirsite antrajai pusei, aukosite jums svarbius dalykus. Būsite tikri, kad viską darote teisingai ir niekam neleisite abejoti savo poelgiu teisumu. Tačiau argi būtina dėl to pamiršti šypseną ir nerūpestingumą, ypač dabar, kai į jūsų širdį beldžiasi pavasaris? Su šypsena lūpose pasidžiaukite juo ir jūs.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Su didžiule aistra griebsitės sunkaus ir nemalonaus darbo, manydami, kad viskas yra priešingai. Plačiai užsimoję atlikti jį, visiems pranešite ir paprašysite tapti jo dalyviais. Tačiau ilgainiui galite nesuvaldyti visų, kuriuos įtrauksite į šios dienos darbų grandinę, o patys nusivilti. Būkite kuklesni ir pasidžiaukite mažomis dienos dovanomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Lūkesčiai apie šviesias permainas meilės fronte nebus iki galo pateisinti. Užuot tikėjęsi to, ko dar nėra, mėgaukitės šventine nuotaika širdyje, o jei nerasite ten jos, patys sukurkite. Jei rinksitės ne aktyvią veiklą, o plaukimą pasroviui, neignoruokite dalykų, apie kuriuos pakuždės vidinis jūsų balsas. Gal kiti tai supras kaip pokštą, bet argi tai svarbu?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką