Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – gegužės 13 d.

Arbatinis
Fotolia nuotr. / Arbatinis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienio žvaigždžių prognozės specialiai jums...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nestigs akimirkų, kai norėsite pasitraukti į saugią vienutę, kad išvengtumėte įtemptų situacijų. Tačiau niekur neįstengsite pabėgti, nes viskas, kas jums patinka ir kas ne, slypi jūsų viduje. Be to, kuo daugiau sąlyčio taškų rasite su aplinkiniais, tuo diena bus prasmingesnė. Todėl nėra kur dėtis – privalote žvelgti giliau.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kai kreipsitės patarimo į antrąją pusę ar kolegas, jums bus suteikta viskas, ko tikitės ir dar keliskart daugiau. Sėkmė atskubės, jei pavyks įveikti didžiulį „aš“ slenkstį, antraip sunkiai patikėsite tuo, kas jums siūloma. Pasistenkite, kad jūsų užsispyrimas ir įtarumas nekomplikuotų darnių partnerystės ryšių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Įsisukę į uždarą ratą, kuriame tik darbas ir pareigos, nematysite dienos šviesos. Tačiau ne visada būsite ryžtingi, kai privalėsite ką nors svarbaus nuspręsti. Ne pro šalį būtų pasiklausyti, ką kalba kolegos ir vadovai. Tai jums padėtų nukakti iki galutinės pasirinktos stotelės. Ypač įsiklausykite į nuojautą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei atsibudus ryte ant stalo garuos patiekalai, paskaninti gyvenimo džiaugsmu, vadinasi, esate ant bangos. Tačiau nėra garantijų, kad iki vakaro jums pavyks pasimėgauti jais ir vaišinti kitus. Kad neišklystumėte iš teisingo kelio, vakare raskite priežasčių dažniau nukakti iki svajonių pasaulio ir pasisemti stiprybės jame.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Visur, kur eisite, galvosite tik apie namų rūpesčius. Tiek savo galvoje, tik išoriniame pasaulyje rasite priežasčių, neleidžiančių atsikratyti jų. O jei nebesijausite lyg koks vienišas vilkas minioje ir dalį problemų išspręsite su kitais žmonėmis, vakare jūsų veidą papuoš šypsena. O visi, su kuriais kartu keliausite, įvertins jūsų pasitikėjimą jais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Aktyviai bendraudami, teikdami pagalbą ir priimdami ją, nepajusite, kaip smagiai įsibėgėja diena. Svarbiausia, kad tądien būtų malonu ne tik jums, bet ir jūsų artimiesiems. Tokiu būdu jie tinkamai jums talkins, užuot trukdę. O vakare, jei neskaičiuosite patvirtinančių ar paneigiančių faktų, patikėkite antrosios pusės pažadais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien per daug galvosite apie tai, ką turite, o ko dar ne. Bandydami sustiprinti savo materialųjį ar dvasinį pamatą, gerokai persistengsite. Tačiau bus norinčiųjų paskatinti jus iš pirmo žvilgsnio nelengvame kelyje. O sėkmės ir nesėkmės darbe tiesiogiai priklausys nuo jūsų noro tikėti tuo, kas nematoma plika akimi.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Beveik patikėsite, kad galite būti mylimi ir gerbiami už tai, kas esate ir kokie esate. Net jei nepavyks jaustis užtikrintiems, vis tiek žinosite, kaip pasirodyti geresniems, gražesniems, protingesniems, išmintingesniems. Eikite šiuo keliu ir toliau, nes visą reikalingą mantą savo žygiui ir palankią vėjo kryptį jau turite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kelių ženklų ar gairių pakaks, kad suprastumėte viena – neverta kaišioti nosies iš minios, kurioje šiandien atsidūrėte. Išlikę stebėtojais ir matydami įvykius iš šalies, geriau suprasite ne tik kitų poelgius, įvykių prasmę, bet ir savo troškimus. O vėlyvą popietę atidžiai pažvelgę savo namiškiams į akis, įžvelgsite dar gilesnes paslaptis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jums bus suteiktas didžiausias kalnas priemonių, kurios gali padėti numalšinti šios dienos alkį. Tiesa, dėl to teks nustumti į šalį mintis apie materialias gėrybes ir dažniau kliautis tuo, kas neapčiuopiama. Ypač vakare, nes būtent tuomet ryšiai, kuriuos užmegsite su  draugais ar bendraminčiais, bus pagrįsti stipriais vidiniais saitais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nors į galvą šaus ne viena mintis, kaip sužibėti darbe, vargu ar išdrįsite bent vieną savo sumanymą įgyvendinti. Priežastis paprasta: norėsite plaukti pasroviui arba skristi pavėjui, o judėdami be pasipriešinimo, liksite it musę kandę. Dar viena duobė, kurią noriai patys sau išsikasite, – tai galvoje įsirangiusios niūrios, su konkurencija susijusios mintys.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų nuotaikos ir dienos rezultatai priklausys nuo to, ties kuria sankryža išlipsite ir kurion pusėn pasuksite. Jums bus akivaizdžiai leista rinktis džiaugsmą ir ramybę vietoj nerimo ir nepasitenkinimo. Tačiau jūsų noras visiems įtikti gali suklaidinti jus. Duokite sau pažadą šiandien vadovautis savo įžvalgomis. Tokiu būdu praturtinsite visus, kuriuos mylite.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką