Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – gegužės 20 d.

Pasaulis
Fotolia nuotr. / Pasaulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Neišpasakyta laimė, o gal nusivylimas?.. Džiaugsmo ašaros, o gal širdį paliesiantis kartėlis?.. Užuot ilgai spėlioję, kas jūsų laukia antrąją darbo savaitės dieną, paskaitykite žvaigždžių prognozes kiekvienam Zodiako ženklui.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Mažai kam rūpės jūsų įsitikinimas, kad geriau už kitus žinote, kaip viską atlikti. Kaipgi  kitaip, kai galvoje kirba aibė idėjų! Net jei viskas yra taip puiku, būdami grupės nariais arba, jei pavyks, jos lyderiais, pasieksite daugiau. Tas pat galios vakare, kai griauti nereikalingas sienas, skirsiančias jus nuo artimo žmogaus, bus daug svarbiau nei statyti naujas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nesvarstydami eikite prieš vėją. O jei į jūsų darbo vietą užsuks nežinia iš kur atklydusios netikėtos idėjos, pasinaudokite jomis, kad į savo pusę pakreiptumėte priešininkus. Vakare jūsų padangė aptems dėl santykių su antrąja puse. Nesispyriodami išklausykite ir išgirskite ją. Gal jūsų artimam žmogui tiesiog trūksta jūsų dėmesio?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Įmušti vieną kitą įvartį komandiniame žaidime jums šiandien bus vieni niekai, o įgimtas lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie kintančių aplinkybių įkvėps ir suteiks optimizmo. Niūrus rūpesčių debesis vakare jums nereikš, kad privalote kažko atsisakyti, priešingai, jis jūsų darbams ir sumanymams suteiks tinkamą formą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Veikdami neįprastai, galite ir išlošti, ir pralošti. O jei nežinosite, ar elgiatės teisingai, nesuklysite dėl savo veiksmų pasikonsultavę su partneriais. Jei bandysite vieni kontroliuoti įvykių eigą, pamesite orientyrus. Dienos pabaigoje atžalos jums primins jūsų pareigas ir gudriai įpainios jus į reikalavimų voratinklį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nepervertinkite savo galimybių. Įtraukite į savo veiklą tuos, kuriais pasitikite ne mažiau nei savimi. Apsidairykite, tokių tikrai atsiras. Šie žmonės jums parodys šį tą naujo ir svarbaus, ko nežinojote arba ką buvote pamiršę. Jie jums padės netgi tada, kai vakare jausitės įkalinti savo namuose dėl užgriuvusių šeimos problemų. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Sukdami kasdienių įvykių ruletę, būkite laisvi, neįprasti ir nepakartojami. Jokiu būdu nebandykite pasukti jos priešinga kryptimi! Prisitaikę prie kitų žmonių ir bent iš dalies paklusę jų valiai, į daug ką pažvelgsite naujai. Vakare, susitelkę į buities darbus, nereaguosite į keistus pokalbius ir įveiksite būtinybę ką nors išklausyti ar kur nors nuvykti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kūrybinės laisvės poreikis ir optimizmo pliūpsnis sudarys sąlygas kurti ir demonstruoti savo kūrybą. O netikėtas įvykių posūkis suaktyvins jūsų santykius su antrąja puse ir išlaisvins jus iš nykios rutinos gniaužtų. Tačiau ši pakili būsena nesitęs visą dieną. Vakare būsite nuleisti ant žemės, kai susidursite su neplanuotomis išlaidomis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ne kartą pagalvosite, kad atsidūrėte ne laiku ir ne vietoje. Norėdami pabėgti nuo šios minties, atsispirkite savo įpročiams spręsdami kasdienius uždavinius. Tokiu būdu bent iš dalies savo rankose laikysite dienos įvykių vairą. Tačiau nepersistenkite bandydami įvesti tvarką namie ir paskirti atitinkamus vaidmenis tiems, kurie čia gyvena.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos vėjai gali atpūsti smagių naujienų ir intriguojančių pažinčių, griaunančių įprastą jūsų dienos planą. Be didelių pastangų jums seksis užmegzti reikalingas pažintis, o neįprasti sprendimai ar keisti patarimai padės išspręsti problemas. Deja, vakare iškils neaiškios kilmės kliūčių, kurios jums nubrėš veikimo ribas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Neapsikraukite jums visiškai nereikalinga našta, bet neignoruokite ir vertingų dovanų. Svarbu, kad veikla, kuria užsiimate, išryškintų stipriąsias jūsų savybes, o rezultatai teiktų džiaugsmo. Vakare užgniaužtos emocijos lyg koks nebūtinas ir visam procesui trukdantis reiškinys kliudys jums atlikti tai, ką būsite suplanavę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dalį dienos ieškosite preteksto savo idėjomis priblokšti visus, kuriuos sutiksite, o originalumu sužavėti pasaulį. Tačiau vakare suprasite, kad ne viskas taip paprasta. Norėdami sau užtikrinti ramų vakarą, nekaišiokite nosies į viešumą, nes sutiksite asmenų, kurie dėl nepasitikėjimo savimi kitiems tik gadina nuotaiką.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Klaidžiosite savo pačių sukurtuose labirintuose. Iš pradžių manysite, kad jums naudinga viena ar kita veikla, vėliau imsite tuo abejoti. Dienai ritantis į vakarą, dėl neišpildžiusių lūkesčių skandinsite save liūdesyje. Pasitikrinkite, ar jie vis dar yra jūsų pageidavimų sąraše. Jeigu atsakymas „taip“, tuomet, nieko nepaisydami, siekite savo svajonės.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką