Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – gegužės 6 d.

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasidomėkite, kokią antrąją darbo savaitės dieną jums pranašauja žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šį gegužės antradienį mokėsite džiuginti visus, kurie jums bus malonūs. Kitus įtikinsite ir patys patikėsite, kad esate patys dėmesingiausi partneriai, kolegos, draugai ar tėvai. Tiesa, popietę sutirštinsite spalvas siekdami antrosios pusės dėmesio, tačiau jūsų įprasti ir ne kartą bandyti metodai ir šį kartelį su kaupu pasiteisins.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Noro veikti truks, nes būsite slopinami išorinių aplinkybių. Tokiu būdu, tik dėdami nemažai pastangų, tinkamai išreikšite save. Stiprybės teiks tie, su kuriais jaučiatės lyg būtumėte namuose. Būdami dėmesingi jiems, nesijausite taip, lyg jus pačius kažkas paliko už borto. Kita vertus, kai atliksite pareigas, gal jums bus leista sugrįžti?  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nenustygsite vietoje, bandydami suspindėti tarp kaimynų, kolegų, giminaičių ar artimiausių bičiulių. Būdami nuolatiniame judesyje ir nuolat bendraudami, kursite aplink save šiltą atmosferą ir subursite dar didesnį būrį pakeleivių ar pašnekovų. Vakarop dailiosios lyties atstovės lai nenustemba, sulaukę ankstesnio gerbėjo dėmesio.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būsite susitelkę ir žinantys, ko jums reikia. Įgyvendinę šį jums svarbiausią siekį, nuvyksite kur kas toliau nei skubėdami link kokio nors tikro ar menamo tikslo. Vakare įsivyraus aktyvumo ir spontaniškumo dvasia. Atkreipkite dėmesį, kad jos tikslas, ne ką nors atlikti, o sustiprinti santykius, grįžtant prie anksčiau diskutuotų temų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Džiaugsitės dėmesiu ir sulauksite pagarbos, jei rasite būdų sudominti tuos, kurie jums svarbūs. Gavę tokią užduotį nepabūgsite, o susitelksite, nors tai reikš, kad negalėsite nei akimirkos atsipalaiduoti. Vakare noriai vykdysite misiją, kuri jums aktuali: surasti siūlo galą, padedantį išnarplioti mazgus, atsiradusius santykiuose su artimaisiais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Diena bus prasminga tiek, kiek jums pavyks pasidžiaugti kiekviena smulkmena. Tokiu būdu neįsivelsite į žaidimus, kurie iš tiesų jūsų nedomina. Tiesa, nelaukite pagyrimų – nukreipkite dėmesį nuo savęs į kitus. Vakarop įmerksite kojas į vandenis, kurie jau jums pažįstami. Tačiau tik tokiu būdu atrasite dar vieną priežastį sustiprinti savo pozicijas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Net neatlikdami didelių žygdarbių, tapsite grupės siela. Bet kuriuo atveju, nevaržykite savęs kaskart, kai bus proga suspindėti tarp kolegų, draugų ir bendraminčių. Nesuklysite ir išsitraukę ilgą komplimentų ir skambių žodžių sąrašą: šiandien jie lyg balzamas kiekvieno sielai. Be to, vakarop pasiūlysite artimiesiems patikimus būdus, leidžiančius nušlifuoti aštrius kampus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Versitės kūlversčiais ar darysite salto, kad tik kiti pastebėtų tai, ką jūs darote. Ir jūsų siela dainuos, kai tik kas nors pastebės ir pagirs jūsų darbo vaisius. Deja, susitelkę tik į savo profesinius tikslus, klaidų neišvengsite. Nugalėkite jūsų viduje dėmesio reikalaujančius demonus ir siekite vieno: taikos ir harmonijos, kurią jūsų darbai paskleistų aplink jus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūs žinosite priemones, griaunančias visas sienas ir ribas. Savo entuziazmu uždegsite ir tuos, kurie arti, ir tuos kurie toli. Įtikinsite ne tik save, bet ir juos, kad viskas įmanoma – tereikia ateiti ir pasiimti. Tiesa, kai draugai jums primins kelias ankstesnes klaidas arba paprašys atlikti tai, ko niekaip neatlikote – nenusigręžkite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Atvykę į šios dienos įvykių traukinį suprasite, kad keli išbandymai  tėra tik būdas paįvairinti dieną. O jūsų pastangos pavers ją išskirtine. Kaskart atsidūrę kryžkelėje, dairykitės bendražygių, kurie šįkart žinos teisingą kelią. Įgiję patikimų pakeleivių, rasite gairių, padedančių įvykdyti iki šiol niekaip neįveiktas užduotis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Išgirdę kitus, šiandien geriau suprasite save ir savo nesėkmių ar sėkmių priežastis. Dar tiesesni keliai prieš jūsų akis nusidrieks paklusus partnerių taisyklėms, net jei jos jūsų visiškai nedžiugina. Perlipę jus trikdantį slenkstį, prieš akis pamatysite perspektyvas, kurių galbūt jau ilgokai ieškojote. Be to, tai įmanoma tik tada, kai šalia yra kažkas, kuo pasitikite labiau nei savimi.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Siekdami būti sveiki ir žvalūs nueisite ne vieną kilometrą ir išbandysite ne vieną sveikatinimo receptą. Tačiau ir tada, kai užgrius pareigų našta, minčių apie sveikatą nenugrūskite pernelyg toli. Teisingiausiai pasielgsite, paversdami rutiną nuotykiu. Vakare įsitikinkite, kad šį nuotykį išbandote ne vieni ir esate ne vieniši.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką