Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – gruodžio 3 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią dieną žvaigždės jums žada...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Darbe ar namuose išsiaiškinę svarbius dalykus, pajudinsite iš mirties taško kai kuriuos ilgokai užstrigusius reikalus. O tai skatins teigiamus pokyčius, kuriems jau esate pasiruošę. Todėl, jei žinote, kad viskas daroma teisingai, pasiraitokite rankoves ir imkitės darbo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kai kalbama apie santykius, dažnai naudojamas žodis „darbas“. Štai ir šiandien jums bus priminta, kad sklandūs ilgalaikiai santykiai – tai sunkus juodas darbas. Na, nebūtina į viską žiūrėti labai rimtai, nes Mėnulis ir Saulė yra optimistiškajame Šaulio ženkle. Pamatėte kliūtį? Sužinokite jos priežastis ir dirbkite. Aplenkti jos nevalia. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite susitelkę į darbą ir nieko kita nenorėsite matyti. Na, gal viduje jausite rusenančią viltį, kad nuo problemų pavyks išsisukti be didelių pastangų, bet apie tai niekam neprasitarsite. Viskas yra taip, kaip turi būti: pakankamai pastangų ir ne mažiau vilties, kuri neleidžia jums sustoti pusiaukelėje. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ir ryšiai, kuriuos užmegsite šią dieną, ir pažintys, kurios praplės jūsų pasaulio erdves, – viskas bus svarbu. Tačiau intensyviai bendraudami, rizikuojate užsimiršti ir neatlikti svarbių šios dienos darbų. Tinkamai derindami šiuo metu gautą ir iki šiol turėtą informaciją, tinkamai atliksite svarbias šios dienos užduotis. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei pajusite, kad finansiniai rūpesčiai užpildo visas jūsų mintis, neleiskite jiems užimti pirmosios vietos. Užuot galvoje ir kalbėję apie tai, kaip padaryti viską taip, kad ir vilkas būtų sotus, ir avys sveikos, veikite. Pastangos ir nuoširdus darbas duos daugiau naudos nei nesibaigiančių apmąstymų, diskusijų ir ginčų virtinė.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite pavyzdys niekad nenuilstančio žmogaus, ir nesikuklinkite, jei kas nors palygins jus su darbščiąja bite. Tiesa, yra viena kliūtis, kuri jums gali trukdyti išlikti ramiems ir susitelkusiems, – tai aplinkinių noras pasikalbėti su jumis, neva prašant jūsų patarimo. Gaukite iš to naudos sau: pokalbio metu sužinosite šį tą jums labai svarbaus. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Norėsite kalbėtis apie darbus, bet nepiktnaudžiaukite tuo. Viena vertus, tai skatins jus švaistyti energiją veltui. Kita vertus, tai svarbu ir dėl to, kad, atlikdami viską toliau nuo pašalinių žvilgsnių, galėsite visavertiškiau mėgautis tiek pačiu darbo procesu, tiek jo rezultatais. O jei vis dėlto tam neatsispirsite, gautą informaciją pritaikykite darbe.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią dieną jūsų iniciatyva, bendraujant grupėje, bus labai svarbi.  Subursite kolegas, draugus ar bendraminčius ir uždegsite noru siekti bendrų tikslų. Tiesa, kils pavojus įsivelti į intrigas, kurių netrūksta jokiame kolektyve. Nukreipkite energiją į konkrečius siekius ir, pasinaudodami tik jums žinomais būdais, eikite jų link žingsnelis po žingsnelio.    

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Darbe visi žinos, kad jums nėra lygių. Todėl galite ūgtelėti ar pereiti į šiek tiek aukštesnį lygį. Vis dėlto elgsitės apdairiai: niekam neprasitarsite apie savo veiklą ir su ja susijusius ketinimus pasiliksite tik sau. Tai apsaugos jus nuo tų, kurie galbūt be jūsų žinios bandytų kištis į jūsų reikalus ar kitaip keistų pasirinktą jūsų kryptį. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kai kam atrodys, kad daug kalbate apie tai, ko norite, bet dėl to nepajudinate nė piršto. Tai – melas. Tiesa, jums bus svarbu aptarti savo planus su draugais, o kai sulauksite jų palaikymo, jausitės tvirčiau. Tikėsite, kad jūsų darbo rezultatai bus naudingi. Jei rasite veiklos, kuri leistų tai įgyvendinti, atlikite viską kruopščiai, atidžiai ir atsižvelgdami į kiekvieną smulkmeną. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Darbe sieksite gauti jums reikalingos informacijos, kad ji leistų įgyvendinti būtinus pokyčius. Būkite pasiruošę bendradarbiauti. O jei tam tikri įvykiai ar žmonių elgesys erzins, iš audringos diskusijos gaukite sau kelis teigiamus balus. Jais pasinaudokite kaip bilietu į permainų traukinį, kuris nuveš jus į reikalingą stotelę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Intriguojančiomis kalbomis sieksite įžiebti prigesusias antrosios pusės viltis. Jums iš tiesų seksis įkvėpti ir netgi patys tuo patikėsite. Eikite šiuo keliu, nevengdami duobių, prasto oro ar vėjo gūsių. Optimizmas bus tinkamas vaistas , kai pajusite jėgą, kuri, neklausdama jūsų nuomonės, trauks jus žemyn. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką