Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – kovo 11 d.

Zodiako ženklai
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią dieną žvaigždės jums žada...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Painiosite tikrą draugystę su pataikavimu, todėl šiandien pasikliaukite tik tais žmonėmis, su kuriais drąsiai leistumėtės į kelionę aplink pasaulį. Priešingu atveju, niekaip nepavyks susitarti: tai jums kas nors klius, tai jiems bus per ankšta. Vakare, kažkas niekaip neįsitekę vienoje erdvėje, paskelbs konkurencinę kovą.

 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Naivu tikėtis, kad šiandien paisysite patarimo nepersistengti. Būsite įsitikinę, kad stengiatės tiek, kiek reikia: nei per daug, nei per mažai. O tokį jūsų požiūrį kas nors netruks patvirtinti iš šalies. Be to, norėdami atsidurti viršukalnėje, nelipkite per galvas. Net jei manote, kad tokiu būdu siekiate atsirevanšuoti tiems, kurie neteisingai su jumis elgiasi – klystate.

 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite pasiruošę tiems kasdienybės apribojimams, kuriuos sutiksite kelyje. Tačiau tai nereikš lengvų pergalių – priėję kliūtį, turite atsigręžti ir prisiminti neseniai išmoktas pamokas. Tai ypač svarbu, kai kalba pakryps apie mokymąsi ar keliones. Be to, jūsų noras užgesinti įsiplieskusius gaisrus santykiuose su vaikais gali būti nepigus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Įnikę į dalykus, kurie atkreips jūsų dėmesį, atsidursite dviprasmiškose situacijose. Būsite draskomi prieštaravimų: ar visais įmanomais būdais siekti įtvirtinti save, ar tapti tobula bendro mechanizmo veikimo grandimi. Nesidžiaukite per anksti gavę ne vieną kozirį, leidžiantį jums laimėti. Susitaikykite, kad nebus kada panaudoti jų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Santykiams su antrąja puse trukdys namuose rusenantis, bet jų nešildantis židinys. Kažkam kažko reikės ir kažkas neišsivers be jūsų. Bet ar dėl to norėsite verstis per galvą, nežinia. Vakare bus sunku laikyti liežuvį už dantų. Prieš kalbėdami ar ginčydamiesi, nuspręskite, gal visgi dalį informacijos verta pasilikti sau?

 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nuo svarbiausių dienos darbų jus nuolat kas nors atitrauks: neplanuoti skambučiai, draugų prašymai, vėluojanti informacija ir aplink sklandančios kalbos. Stumkite šalin mintis, kad viskas netrukus susitvarkys. Perimkite į savo rankas vairą ir pagaliau nuspręskite, ko jums reikia, dėl ko iš tiesų verta pakovoti.

 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Griebsitės daugelio dalykų, bet nė vieno nepavyks pabaigti. Jausitės vienu metu ir skubantys, ir įstrigę, ir įgiję, ir praradę. Dėl šios vidinės arba išorinės sumaišties kur nors būti ne per vėlai ir ne per anksti, atvykti nepaklydus bus visiškai nerealu. Tegu nepalaužia jūsų lengvas šaltukas, perbėgęs tarp jūsų ir jums brangiausių žmonių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jus užklups tokia diena, kai norėsis palaukti pasislėpus, kad ji, nepastebėdama jūsų, praeitų pro šalį. Bet jei atkreipsite į ją dėmesį ir net pabandysite susidraugauti – nesigailėsite. Visa bėda jumyse ir jūsų požiūryje. Negatyvi jūsų nuostata ir rūstus žvilgsnis būtų blogas žingsnis. Pamėginkite pasielgti priešingai, bet pernelyg neįsismaginkite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Atsidūrę antradienio kliūčių ruože, desperatiškai ieškosite savo vietos. Geriems norams trukdys įvairiausios priežastys: nuo vėlavimo, visiškai nepriklausančio nuo jūsų valios, iki klaidų, dėl kurių negalėsite pasiteisinti. Viskas bus paprasčiau, jei šią dieną jums pavyks sumažinti kelionių kiekį, mažiau bendrauti, o vakare nedalyvauti jokiuose bendruose projektuose su draugais.

 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sunkiai seksis padėti lygybės ženklą tarp pastangų ir gauto rezultato. Matysite potencialą, kuris įmanomas dirbant grupėje, bet viskas bus priešingai. Iš tiesų tokia veikla bus didžiausias stabdys. Ar vis dar šoksite aukščiau galvos, siekdami įrodyti, kad galite daugiau? Be to, begalinė jūsų meilė darbui šiandien nedžiugins antrosios jūsų pusės.

 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Norėsite daugiau, nei pasaulis bus pasiruošęs duoti. Ypač aiškiai tai pajusite eidami pareigas – būsite apdovanoti ne vienu griežtu žvilgsniu. Tikėkite savimi, bet dėl to nesivelkite į konfliktą su vyresniais žmonėmis.  Gal tam užteks tiesiog laiku prikąsti liežuvį? Be to, pabandykite nieko neapkaltinti, kai dėl kitų kaltės vėluos reikalinga informacija. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Užsisklęsite savyje ir neįsileisite į savo vidų nieko. Įtariai žiūrėsite net į tuos, kurie jums linki gero. Iš tiesų elgsitės teisingai, nes šiandien sunkiai seksis atskirti pelus nuo grūdų. Taip  apsaugosite save nuo pavojų, apie kuriuos dar nežinote. O kai visais jums žinomais būdais ginsite tai, kas jums brangu, išlikite ramūs ir susitelkę.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką