TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – kovo 25 d.

Papuošalai su Zodiako ženklais
Fotolia nuotr. / Papuošalai su Zodiako ženklais
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią dieną žvaigždės jums žada...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Darbe susidursite su reikalavimais atlikti tai, kas varžo jūsų poreikius ir trukdo laisvai reikštis. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio situacija atrodys kebli. Blogiau būtų, jei įsiveltumėte į konfliktą su partneriais dėl jų ar savo profesinių siekių. Ši susirėmimas primins kovą su vėjo malūnais. Būkite nuolankesni jums nedraugiškoms aplinkybėms.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būsite atidūs viskam, ką darote, nekreipdami dėmesio į tai, kas vyksta ne pagal jūsų planą. Turėsite savąjį, kurio nenorėsite ir negalėsite atsisakyti. Partnerių reikalavimai daugiau padės nei trukdys, suteikdami jūsų dienos darbams reikalingą formą. Deja, kolegos kiš jums pagalius į ratus. Argi tai pirmas kartas?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte nuo nemalonumų slėpsitės darbe, kruopščiai atlikdami vieną darbą po kito. Išlošite pasitikėdami kitais, užuot vieni šokę pagal savo pačių sukurtą melodiją. Tiesa, problemos, kurios panašės į neįveikiamas sienas, spręsis tik imantis visos atsakomybės už savo ir kitų žmonių veiksmus. O štai čia jums kils abejonių, ar visa tai netrukdo jūsų saviraiškai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būsite tikri, kad savo jausmus ir mintis reiškiate tinkamais būdais. Deja, ne visi jumis aklai tikės. Per popietę namiškiai ras būdų sujaukti jūsų asmeninius ar darbo planus. Išlaikykite pusiausvyrą ir šaltakraujiškumą pasitelkę palaikymo komandą, pavyzdžiui, antrąją pusę. Argi norite, kad pavasarį jūsų namų židinį uždengtų didžiulis ledo sluoksnis?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Noras tobulai atlikti pareigas bus toks stiprus, kad neįstengsite daugiau apie nieką galvoti. O pareiga šeimai kvies jus atlikti netgi daugiau, nei galite. Kliūtys jums prieš akis išdygs tik tada, kai veikdami ne pagal nustatytas instrukcijas, kaišiosite nosį ne į savo reikalus. Dėl šventos ramybės nesivelkite į tuščias diskusijas, kas yra teisus, o kas ne.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Diena bus maloni, jei neperžengsite jums nustatytų ribų. Nors išorinės aplinkybės kvies būti rimtiems ir susikaupusiems, patenkinkite savo vidinį poreikį pažadinti snaudžiančias romantikos ir idealizmo galias. Tačiau nerizikuokite, jei iškils bent menkiausia grėsmė be reikalo ištuštinti piniginę. Vakaro pirkiniai neatneš daug džiaugsmo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Intensyviai kurstysite namų židinį, bet sušilti bus sunku. Lengviau seksis įvykdyti šią pareigą, jei darbui bus atiduota visa širdis. Dairysitės būdų rasti naujų pajamų šaltinių, tačiau turėsite tenkintis patikimais ir įprastais metodais. Per popietę jūsų pasirinktas „kuras“ namų židiniui bus kiek keistokas: bandysite įrodyti savo tiesas, neatsižvelgdami į nieką.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Bendravimas, kuris užims didžiąja laiko dalį, bus šaltas ir dalykiškas, o pokalbių rezultatai nedžiugins originalumu. Net jei ne viskas patiks, nebūkite kategoriški sau ar kitiems. Dėl per griežtos kontrolės jūs mintys gali nerasti sau tinkamos saviraiškos. Vakare požeminiai bendravimo vandenys mėgins jūsų kantrybę, o jūsų užduotis – vyti šalin nerimą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Žinosite, kas jums gali padėti užkopti į finansines aukštumas, bet vargu ar joms ryšitės. Deja, žvaigždės net jums negali pažadėti didelės optimizmo porcijos. Iš tiesų tvirtai stovėsite ant žemės ir ryšitės pokyčiams tik gerai viską apskaičiavę. Draugai ar kolektyvo nariai leis jums suabejoti jūsų tvirtybe ir teisingais pasirinkimais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų tvirtumas gali būti atrama kitiems arba kliūtimi, į kurią atsitrenkę jausis sumišę. Tačiau draugų reikalavimai ar būtinybė įsitraukti į grupės veiklą sutelks jus ir suteiks jūsų veiksmams reikalingą formą. Per popietę jus jums nestigs arogancijos ir noro elgtis savaip. Turėkite galvoje, kad tai niekam nenaudinga – nei jums, nei jūsų kolegoms.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Rinksitės galimybę dirbti tyliai, neafišuodami nei savo tikslų, nei pasiekimų. Tik tokiu būdu įžvelgsite tikrąsias savo galimybes. Po pietų ne savo noru būsite įtraukti į diskusijas, kurios tik dar labiau supriešins žmones. Užuot aktyviai dalyvavę ir demonstravę savo poziciją, atsiraukite į šalį ir pažvelkite į dienos kovas iš šalies.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos pradžioje džiaugsitės patikima draugija, kurią sudarys bičiuliai ar kolegos. Net jei jūsų nuomonė ne visada sutaps su jų žodžiais, nenusiminsite. Jei popietės metu atrodys, kad visi jus pamiršo – tuo jums geriau. Antraip turėsite ne kartą pamiršti savo įpročius ar daryti tai, kas jus liūdina ir žlugdo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką