Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – rugpjūčio 23 d.

Levandos
Fotolia nuotr. / Levandos
Šaltinis: 15min
0
A A

Pradedame dar vieną dieną. Kokiomis paslaptimis mus nustebins antradienis?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums verčiau pristabdyti prigimtinį skubėjimą, nukreipiant savo energiją į konkrečių problemų sprendimą. Visa tai atlikite ramiai, nuosekliai, niekur nesiblaškydami ir dėl nieko neabejodami. Vakarop visos jūsų pastangos, kurių tikslas sukurti savo ir artimųjų komfortą, bus vertingos. Tiesa, būsite linkę perdozuoti to, kas patogu, skanu ir malonu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būdami savimi ir daug geriau viską atliksite, ir be didelių pastangų atkreipsite jums reikalingų asmenų dėmesį. Beje, tai uždės jums nelengvą naštą: būti atsakingais už kitų gerą nuotaiką ir efektyvią veiklą – jūs įkvėpsite arba gesinsite entuziazmą. Ypač ryškiai tai pasireikš popietę jūsų komandoje ir tarp draugų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Diena startuos ir baigsis palikdama teigiamus įspūdžius, jei rečiau kaišiosite nosį ten, kur jūsų nekviečia. Likite ten, kur esate ir stebėkite, kas vyksta – tai geriausias būdas išsirankioti iš dienos perliukus. Popietę prieš akis regėsite tikslus, kurių tikrumą reikės įrodyti. Laimei, dabar jie jus įkvėps judėti pirmyn, neabejojant savimi ir kitais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien pasikliaukite komanda, nes be jos tokią dieną nei iš vietos. Ir nors dalis jūsų komandinių lūkesčių neišsipildys, toji, kurią laikysite rankose, jums bus ir atgaiva, ir atspirtis judėti pirmyn. Popietę savo grupės nariams dosniai dalinsite patarimus. Jie galbūt nepajėgūs išgelbėti pasaulio, bet gali pakeisti aplinkinių nuomonę apie jus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien ne kartą iš jūsų bus pareikalauta elgtis priešingai nei jums įprasta, tačiau norėdami pamaitinti savo profesines ambicijas, privalėsite paklusti ar net išeiti iš komforto zonos. Taigi, jei jums pavyks įnikti į darbus, visus maloniai nustebinsite savo užsispyrimu. Vakare tikėsitės kai ko iš kitų ir tai bus beveik įmanoma, jei nesieksite idealo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien net tuomet, kai ne viskas džiugins, nesiliaukite ieškoję galimybių. Ir tiesa ta, kad kuo labiau užsispyrę ir nuoseklūs būsite, kuo mažiau skubėsite sulaukti rezultato, tuo daugiau sužinosite ir daugiau pasekėjų įgysite. Idealu, jei popietę šalia jūsų atsiras žmogus, kuris jus įtikins dėl kai ko, kas visa širdimi jus sužavės.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien pasirūpinkite bendrakeleiviais ir sąjungininkais, antraip didžioji dalis dienos gėrybių išsprūs iš rankų. Regis, tvirtas bendražygių palaikymas ir sutelktos jėgos bus jūsų stiprybė ir galimybė išgyventi nedidelius pokyčius. Vakaro kasdienybėje matysite tai, ką norėsite, ir galbūt tai jus išgelbės nuo nusivylimų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien svarbu tikėti tuo, kuris šalia ir tuo, ką galima apčiuopti, pamatyti, jausti. Visa tai jums įrodys jūsų partneriai. Harmoningas bendravimas užtikrins, kad tikslingai panaudojate savo stiprybes kurti gerą dieną sau ir kitiems. O jei bus kuo visa širdimi susižavėsite, to objekto nepameskite iš akių – jis jums bus reikšminga gairė ir jūsų širdies džiaugsmas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien susitelkę į kasdienybę ir į jos smulkmenas, atlikite viską lėtai ir nuosekliai, nepraleisdami nei vienos detalės. Labiausiai jūsų kruopštaus rankų darbo, atidumo, užsispyrimo ir pasitikėjimo reikės darbo vietoje. O jei vakarop ko nors jūsų paprašys jūsų šeima, viską metę skubėsite įvykdyti jų prašymus ar išpildyti svajones.

TAIP PAT SKAITYKITE: Litoterapeutės A.Vilkoicaitės patarimai: kokie mineralai galėtų padėti lieknėti, pritraukti sėkmę ir turtus (II dalis)

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien galite įsitaisyti jums patogiame krėsle ir pasimėgauti harmoninga diena. Ir net jei jus prieš akis ne poilsio laikas, o darbas, viską atliksite su malonumu. Galimas daiktas, kad net kitiems parodysite, kaip to pasiekti. Vakaro džiaugsmai apgaubti mįslėmis, apraizgyti išgalvotais pasakojimais ir paslaptingais susitikimais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien labiausiai norėsite mėgautis namų ramybe, jaukumu ir sočiais patiekalais, kurie jums kažin ar teiks sotumo jausmą. Visur, kur būsite, sieksite privatumo, o vertinsite viską, remdamiesi savo asmeniniu požiūriu. Vakare noriai dalinsitės su šeimos nariais ir tuo, ko jūsų prašys, visai pamiršę save ir savo asmeninius norus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jus sustiprins bendravimas ir patikimų ryšių kūrimas su šalia esančiais ar tais, kuriuos sutiksite per dieną. Panašu, kad visur suspėsite net judėdami jums įprastu tempu. Vakare kelsite kitiems nuostabą savo elgesiu, savo pastebėjimais ar nuojautomis, tačiau kažin ar patys žinosite, kodėl taip elgiatės ar taip manote.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką