Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – sausio 28 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią dieną žvaigždės jums žada...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Įsitikinimas, kad viskas yra ir bus gerai išliks didžiąją dienos dalį. Vėliau, atlikdami tai, kas jums liepiama, jausitės ne savo rogėse. Savo pačių nuostabai, nuolankiai ir ramiai susitaikysite su jums iškeltomis sąlygomis. Galiausiai suprasite, kur šuo pakastas: kuo atkakliau prieštarausite, tuo giliau klimpsite į klaidų ir nesusipratimų liūną.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Atviras ir nuoširdus bendravimas su draugais ar kolegomis leis giliau ir išsamiau suprasti kai kuriuos sudėtingus dalykus. Nuoseklumas ir atsakomybė padės nenukrypti nuo dienos darbų grafiko. Vakare, primygtinai kitiems įrodinėdami savo tiesą, pamiršite tikruosius savo siekius. Susitvardysite tik susitaikę su esama padėtimi. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Problemas, kurias be didelių pastangų sukursite patys, padės išspręsti kolegos. Neignoruokite ir savo pačių indėlio į bendrą sėkmės katilą: jumyse pabus gebėjimas užuosti teisingus sprendimus. Vakare norėsite išsivaduoti nuo visko, kas jus slegia, bet vargu ar tam ryšitės. Žvaigždės jums siūlys eiti pramintais takeliais net tada, kai norėsite ką nors pakeisti. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Sutiksite ne vieną žmogų, pasiruošusį jus palaikyti, tačiau nuo to jums neturėtų apsisukti galva. Prisiminkite, kad iš tiesų gerai jausitės ne tik imdami, bet ir dalydamiesi turimu gėriu su kitais. Vakare, pūstelėjus nelauktiems vėjams, bus sunku išlikti tokiems tvirtiems, kokiais norite. Keletas atsargių žingsnelių padės pajusti pagrindą po kojomis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Didžiąją dienos dalį nebus sunku nuosekliai ir harmoningai sudėlioti į vietas išsibarsčiusius reikalus. Įdienojus klimatas darbo kolektyve atšils, galbūt net pavyks suprasti vieniems kitus iš pusės žodžio. Tinkamas metas pasirūpinti savo sveikatos stiprinimu ir profilaktika. Tačiau privalote laikytis instrukcijų, o ne improvizuoti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galite rinktis: šaltai ir abejingai bendrauti ar įsileisti šiek tiek romantikos. Ir viena, ir kita yra įmanoma. Atskleisdami savo jausmus, ištirpinsite ledus, kurie galbūt trukdo jums aiškiau matyti vieniems kitus. Vakare atsiras būtinybė susigrumti su jus užgriuvusiais rūpesčiais. Vertinkite viską blaiviai, matydami šviesiąsias problemos puses.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nežinosite, kas jums geriau: saugus prieglobstis svajonių pasaulyje ar galimybė nuosekliai siekti savo tikslų. Jei niekaip neapsispręsite, užsidarę nuo niūrios realybės, palaukite veiksmui palankesnio momento. Vakare kažkas jus pakvies vykti jums nežinoma kryptimi ar iškrės netikėtą pokštą. Nebūkite susiklosčiusių aplinkybių auka, valdykite situaciją patys.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nebus noro vaikytis lengvos sėkmės. Bet pasitikėsite tuo, kas parašyta juodu ant balto ir viskuo, ką galima paliesti ar užuosti. Šis metodas netiks jūsų mintims, nes tokiu būdu nepavyks jų teisingai išsakyti. Vakare jūsų kantrybę bandys netikėtos žinios. Prisiminkite, kad turite pakankamai kantrybės, todėl neverta nerimauti. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Iš anksto žinosite, kas gali pripildyti jūsų kišenes, o kas ištuštinti. Pasikliaudami  šeštuoju jausmu, išsaugokite tvirtą ryšį su realybe. Vakare nedidelis nesklandumas privers jus stabtelėti ir iš esmės pakeisti planus. Neskubėkite daryti išvadų. Verčiau apsvarstykite visas galimybes, o spręsdami problemas, laikykitės nuoseklaus plano. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tapę tvirti lyg siena, stebinsite kitus. Jie nesupras, ar susidūrimas su jumis – apsauga ar kliūtis. Įdienojus jūsų konkretumą ir šaltumą sušvelnins romantiškos nuotaikos ir atviri pokalbiai. Vakare be reikalo tapsite arogantiški. Gali būti, kad aplinkiniais keliais sieksite kitiems įrodyti, jog šiuo metu nėra už jus svarbesnių. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Atsitraukę nuo kasdienių rūpesčių, ieškokite nesėkmių priežasčių savyje. Ten taip pat rasite atsakymų apie paslėptas jūsų galimybes. Tačiau toli į apmąstymus ar svajones nesileiskite, ypač vakare.  Tuo metu atsiras jūsų nesuprantančiųjų, o jums bus sunku į tai numoti ranka. Jei esate užtikrinti savo poelgių teisumu, neleiskite niekam tuo abejoti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors pilni vilčių ir ryžto žengsite į šią dieną, suglumsite, nes iš aplinkos dvelktelės šalčiu. Dieną jausitės šiek tiek apšilę kojas, todėl iš peties darbuositės, tikėdamiesi tuo būdu sušildyti aplinkinius. Deja, nenustebkite, jei vakare kai kam atrodys, kad persistengėte. Neleiskite atšiauriems kritikams sugadinti jums nuotaikos ar kitaip jus sužlugdyti. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką