Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienio horoskopas – vasario 18 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien – ypatingas metas: Saulė įeina į Žuvų ženklą, todėl įtaką neišvengiamai jausite... Kas prognozuojama kiekvienam Zodiako ženklui?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kol Saulė, eidama Žuvimis, judės iki jūsų ženklo, bandykite pamatyti ir įvertinti pasaulį iš ten, kur jūsų niekas nemato. O užuot jautęsi taip, lyg jus visi pamiršo, užsiimkite savo vidinių jėgų kaupimu. Tam rinkitės ne aktyvią kovą už savo vietą po saule, nes jūsų norai ir užgaidos niekam nerūpės. Kaupkite jėgas, o save realizuokite tokiomis priemonėmis, kaip atjauta ar parama silpnesniems.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Saulė įeina į Žuvų ženklą, tokiu būdu suteikdama šio ženklo atstovams ryškesnį impulsą išreikšti save tarp draugų ir grupės veikloje. Nereikės toli ieškoti tų, kurie teigiamai įvertins jus už jūsų stipriąsias prigimtines savybes ir kasdienes pastangas. Nesvarstydami skleiskite aplink save gėrį ir šviesą, nes jums tai patikimas būdas šiuo metu įsigyti visą  komandą pasekėjų ir bendraminčių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Saulei šiandien apsilankius Žuvyse, jums prasideda keturių savaičių laikotarpis, kurio metu dažniau privalėsite plaukti prieš srovę nei pasroviui. Tik toks nusiteikimas jums garantuos profesines pergales, žmonių dėmesį ir pagarbą. Ir net tada, kai jums į akis plieks rampų šviesa, o jūs būsite tikri, kad įveikėte visas negandas, – rankų nenuleiskite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pastarųjų savaičių įvykiai įvairiais būdais užvėrė jums keletą durų, per kurias neturėjote teisės sugrįžti į savo įprastą (ir turbūt įgrisusį) pasaulį. Tokiu būdu atsirado vietos, kurią dabar, kol Saulė eis vandens ženklu Žuvimis, galėsite su džiaugsmu užpildyti. Jums tai harmoningas metas, kai planuojamos kelionės, įgyjamos žinios ir atsiranda naujų atspalvių pasaulėžiūroje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Saulė nuo šios dienos įsikūrusi Žuvų ženkle pakvies jus į sudėtingą kliūčių ruožą. Jame svarbiausia žvaigždžių užduotis jums bus ne įveikti kliūtis, o panaikinti priežastis, dėl kurių jos atsirado. Pirma, nevenkite palikti už nugaros to, kas jau atliko savo misiją. Antra, atskleiskite sau dar neatskleistas paslaptis. Trečia, pasikliaukite tais, kurie šalia, suvienydami savo jėgas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Saulė nuo šio antradienio žingsniuoja priešingoje Zodiako pusėje – Žuvų ženklu. Dėl šios priežasties partnerystės tema atsiduria pirmajame plane. Šiuo metu, žvelgdami į savo partnerių poelgius, vis dažniau įžvelgsite savo klaidų. Tai padės suprasti, kaip elgtis, kad jūsų santykiuose ir visuomeniniame gyvenime atsirastų daugiau harmonijos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Saulė Žuvų ženkle padės išmokti labiau rūpintis savo sveikata ir gera savijauta. Pirmieji signalai, kad einate klaidingais takeliais, gali būti kokios nors ligos požymiai. Nelaukite, kol ji įsirangys į jūsų kūną ar sielą. Suskubkite užbėgti jai už akių, patausodami jėgas ir sutvarkydami savo kasdienybę taip, kad šypsena ir gera savijauta nuo jūsų nepasitrauktų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Prasideda mėnuo, kurio metu galėsite išreikšti kūrybinę energiją ir parodyti pasauliui savo kūrybos vaisius. Saulė vandens ženkle sudarys tobulas sąlygas norintiems išreikšti savo kūrybiškumą. Galėsite panirti į gilius vandenis tam, kad atrastumėte jums reikalingus perliukus. O tiems, kurie nori lengvai straksėti per gyvenimą, – tai romantikos ir žaidimų laikas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Saulė, išsiruošusi į keturių savaičių kelionę Žuvų ženklu, išryškins jūsų šeimos ir namų reikalus, nustumdama visus kitus kiek tolėliau. Rūpinkitės namais ir puoselėkite šeimos ryšius. Tiesa, painiavos netruks, o artimųjų poelgiai jus, švelniai tariant, trikdys. Kita vertus, šis išbandymų laikas skatins jus ieškoti kitokio požiūrio problemoms išspręsti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tapti svarbiems tarp savų nėra paprasta, bet jums šiuo metu tai taps prioritetu. Jūsų prigimtinis uždarumas padės pasinaudoti šiandien prasidedančio laikotarpio (Saulės Žuvų ženkle) privalumais. Simpatijas užsitarnaus tie, kurie neskuba afišuotis, pagalbą artimui iškelia į pirmąjį planą ir labiausiai už viską vertina bendravimą be kaukių ir apsaugų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien pradeda galioti kitokios taisyklės, nei jas diktavote jūs, kol Saulė buvo jūsų ženkle. Dabar jūs visais įmanomais būdais stiprinsite savivertę. Nemanykite, kad galite būti svarbūs tik tuo, ką turite apčiuopiamo. Žadinkite ir skleiskite savo vidinį potencialą, savo talentus, kurie ne tik išskirs jus iš minios, bet ir leis giliau įleisti šaknis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien prasidedanti kelionė jūsų ženklu netrukus jums atvers ne vienerias naujas duris. Pasiimsite iš šio laikotarpio viską, kas geriausia, leisdami savo asmeninėms savybėms skleistis visomis ryškiausiomis spalvomis. Niekas šiuo metu jūsų neapkaltins už ne laiku užsidėtus rožinius akinius ar besąlygišką pasiaukojimą tiems, kurie galbūt iš pirmo žvilgsnio to neverti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką