Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 31d. 19:00

Astrologės L.Kutkytės sudarytas rugsėjo mėnesio horoskopas

Jurginų ir rožių puokštė
Fotolia nuotr. / Jurginų ir rožių puokštė

Ką žada rudens pradžia? Mėnesio horoskopą specialiai Ji24 skaitytojams pateikia astrologė, dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkūrėja ir vadovė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pirmosios dvi dekados gali atrodyti kupinos nerimo dėl, atrodytų, nereikšmingų smulkmenų, kurios paprastai lieka nepastebėtos. Šiuo metu erzinti gali beveik viskas ir visi, todėl pasistenkite susilaikyti nuo noro kritikuoti, reikalauti ir pakeisti kitus žmonės.

Tai darbingas metas, palankus tiems, kurie geba disciplinuotai siekti tikslo ir suvokia, jog rezultatai ne visada pasirodo iš karto. Visgi patartina naujų darbų nepradėti, o veikiau tęsti tai, kas jau pradėta. Trečioji dekada atneš palankių galimybių santykių sferoje. Galimos naudingos ir malonios pažintys, tad pasistenkite tinkamai atrodyti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būsite energingi, žavūs ir noriai aktyviai dalyvausite įvairiuose renginiuose, susitikimuose ir šventėse. Naujiems meilės santykiams nėra palankus metas iki pat rugsėjo 24 d., tačiau tai vaisingas laikotarpis tiems, kurie stengiasi atgaivinti romantiką esamuose santykiuose.

Meilė, šiluma, gražus bendravimas, nuoširdumas bus ypač reikalingi, o sunkus ir nuobodus darbas seksis sunkiai, tad šis metas labiau tinkamas poilsiui nei darbui. Leiskite sau daugiau gyvenimo malonumų, nuveikite kažką, kas jums teikia džiaugsmo, užsiimkite kūryba. Rugsėjo pabaiga jau visai kitokia – laukia daug svarbiu darbų, atsakomybės ir griežtų reikalavimų iš aplinkos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Normalu, jeigu didžiąją mėnesio dalį norėsis daugiau laiko praleisti namuose, su šeimos nariais arba vienumoje. Energijos potencialas bus nedidelis, todėl pasistenkite neapsikrauti nebūtinais darbais ir dirbkite sau patogiu ritmu. Jeigu turite rimtų profesinių tiklų, tuomet verčiau pasistenkite juos atidėti kitam mėnesiui arba bent jau rugsėjo pabaigai.

Nepastovios emocijos stipriai darys įtaką jūsų sprendimams, tačiau tai šiuo metu bus veikiau minusas nei pliusas. Palanku užsiimti remonto darbais, išmesti nereikalingus daiktus, peržiūrėti drabužių spintą. Mėnesio pabaigoje gausite galimybę realizuoti savo turimus talentus, sulauksite komplimentų ir malonių kvietimų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokie moterų elgesio ypatumai erzina vyrus?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pasiruoškite tam, jog galimai teks tvarkyti nemažai dokumentų, taisyti klaidas, iš naujo peržiūrėti senus projektus ir susitikti su žmonėmis, kurie jau seniai pasitraukė iš jūsų gyvenimo. Tam, kad pradėtumėte kažką naujo, teks užbaigti senus darbus ir sutvarkyti tuos dalykus, kurie jau seniai turėjo būti sutvarkyti, bet tam vis nerasdavote laiko arba noro.

Naujos pažintys pirmąsias dvi dekadas bus arba trumpalaikės, arba nesiklostys harmoningai. Pasistenkite nepirkti naujos technikos, o verčiau peržiūrėkite ir pataisykite jau turimą. Trečioji dekada palanki persikraustymui į kitą gyvenamąją vietą, remontui bei namų interjero pokyčiams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Teks peržiūrėti savo asmeninius finansus ir subalansuoti išlaidas bei pajamas. Galite pagaliau suvokti, jog kai kurios jūsų investicijos yra nevaisingos ir jau seniai metas jas nutraukti. Pirmąsias dvi dekadas patartina neišlaidauti, kadangi pinigų skubiai gali prisireikti, kai to net nesitikėsite. Tai produktyvus laikas tiems, kuriems patinka jų darbas.

Nors naujiems projektams laikas nėra palankus, tačiau tai puikus laikas užbaigti senus darbus ir patobulinti anksčiau pradėtą veiklą, suvokti klaidas. Trečioji dekada nusimato ypač aktyvi, tad sėkmingiausi bus tie Liūtai, kurie nevengs bendravimo, bus lankstūs bendradarbiavime ir lengvai prisiderins prie kitų žmonių poreikų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jums šis mėnuo yra išties neeilinis. Greičiausiai teks išgyventi įvykius, kurie taps fatališki ir gerokai pakeis jūsų gyvenimą. Tai nebūtinai bus negatyvios situacijos, tačiau jums taip gali atrodyti. Nors ir galite jaustis nesaugiai, prastai miegoti, tarsi nujausti artėjančius nemalonumus, tačiau tai nebūtinai reiškia, jog esate teisūs.

Tai didžiulių pokyčių metas, tad normalu, jei jūsų vidiniame pasaulyje gali jaustis sumaištis. Išlikite ramūs ir žinokite, jog visi šio laikotarpio įvykiai apvalo jūsų gyvenimą nuo nereikalingų žmonių ir veiklos. Mėnesio pabaiga žymiai ramesnė, palanki naujų darbų pradžiai bei asmeninio gyvenimo puoselėjimui.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Svarbiau nei visuomet bus pasirūpinti sveikata bei pasistengti apriboti kontaktus, ypač vengiant bendravimo su tais, su kuriais įprastai sunkiai sutariate. Konfliktai gali itin greitai jus nuvarginti, jiems tiesiog neturėsite pakankamai jėgų, tad svarbu neleisti aplinkiniams įvelti jūsų į aštrias ir jums nereikalingas situacijas.

Darbo reikalai gali judėti sunkiai, tačiau tai laikina, tad turėkite kantrybės ir daugiau laiko skirkite sau. Paskutinė dekada žymiai geresnė: atsigausite, dings emocinis jautrumas, kuris lydėjo mėnesio pradžioje, tad ir vėl gebėsite produktyviai veikti, spręsti įvairias užduotis bei adekvačiai vertinti situaciją.

TAIP PAT SKAITYKITE: 20 receptų su uogomis: blynai, pudingai, pyragėliai, tortai

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Formuosis reikšmingi įvykiai, susiję su draugais, bendraminčiais, kolektyvu. Galimai gali tekti atsisveikinti su tais, su kuriais jau nebesiklosto bendravimas, nebejungia bendros idėjos ir nebeliko tobulėjimo. Visgi kai kuriems šis metas gali atnešti atsinaujinimą santykiuose, kurie buvo seniai nutraukti, o dabar atgims naujam gyvenimui.

Kiekvienam šis metas pasireikš savaip, tačiau kiekvienam jis atneš būtinų pokyčių. Visgi pasistenkite stebėti įvykius tarsi iš šono, venkite spontaniškų sprendimų ir leiskite įvykiams vykti natūraliai, kadangi dabar itin lengva bus suklysti. Mėnesio pabaigoje kreipkite dėmesį į sapnus – jie gali būti pranašiški.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pirmosios dvi dekados nusimato gana aktyvios ir darbingos, tačiau svarbu nusiteikti, jog gali tekti atlaikyti didelį aplinkos spaudimą bei mokėti pakovoti už savo poziciją, neleisti konkurentams patraukti jūsų iš savo kelio. Tvirtai žinokite savo tikslus, išlikite ramūs ir nesiblaškykite, o svarbiausia – neleiskite sau emocionuoti ir susilaikykite nuo stipraus troškimo išsakyti kitiems, ką apie juos iš tikro manote.

Šaltakraujiškumas, santūrumas bendraujant bei ramus darbštumas gali padėti išvengti didelių problemų darbe, nors tobulai harmoningos atmosferos greičiausiai išlaikyti nepavyks. Jei būsite išmintingi pirmąsias dvi dekadas, mėnesio pabaiga atneš galimybių realizuoti savo idėjas bei sulaukti aplinkinių pagalbos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Palankiai klostysis reikalai, susiję su užsieniu, mokslais, senų projektų plėtra. Visgi tai gana dinamiškas metas, kuomet situacijos keisis netikėtai ir nevaldomai, o aplinkybės vers reaguoti greitai. Sėkmingiausi bus tie, kurie turi savyje drąsos bei vidinės tiprybės atlaikyti didelį aplinkos spaudimą.

Itin jautraus, trapaus charakterio žmonės pirmąsias dvi dekadas gali jaustis tarsi puolami, stumiami į šalį, nevertinami. Paskutinę dekadą apsvarstykite galimybę pasistumėti į priekį karjeros sferoje – tai vaisingas metas savo srities profesionalams, kai galite drąsiai siekti paaukštinimo arba didesnio atlygio už savo paslaugas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ženklai, kad jūsų partneris santykiuose pernelyg egoistiškas

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Viena vertus, prasidės puikus metas siekiantiems, kad ryšys su mylimu žmogumi taptų dar artimesnis, gilesnis. Kita vertus, gali nutrūkti tie santykiai, kuriuose nebeliko natūralumo, nuoširdumo, meilės bei prasmės. Taigi, stebėkite savo asmeninį gyvenimą tarsi iš šono ir išmintingai prisiderinkite prie vykstančių pokyčių. Atėjo metas pereiti į kitą santykių etapą, žengti svarbų žingsnį. Vienišiams, tai nėra palankus laikotarpis naujiems santykiams, tačiau tai vaisingas laikas keisti savo vidinį pasaulį, atsikratyti žalingų įpročių bei negatyvių charakterio savybių. Mėnesio pabaiga palanki ryšiams su užsieniečiais bei kelionėms.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Meilės sferoje – tai romantikos laikas, kuomet norėsis patirti kažką neįprasto, nustebinti antrąją pusę, patirti nuotykių bei išsivaduoti iš nuobodžios kasdienybės. Visgi svarbu turėti omenyje, jog pirmosios dvi dekados gana pavojingas laikotarpis, todėl patartina vengti net ir menkiausių avantiūrų – jūsų elgesys turi būti nuoširdus. Darbo sferoje – neatliktų įsipareigojimų ir darbų užbaigimo laikas. Naujiems projektams metas nėra palankus, tačiau laikotarpis gana dinamiškas, todėl nemažai pavyks nuveikti susitelkus į jau turimus darbus. Paskutinę dekadą skirkite dėmesio profesiniam augimui bei karjerai, o meilės reikalus atidėkite ateičiai.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką