Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 29d. 06:00

Horoskopas savaitei 03.29–04.04

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

Jausite kaltę dėl kažkokių priežasčių – galbūt ne viską atlikote taip, kaip norėjote, gal nesugebėjote suvaldyti visų aplinkybių. Pasistenkite atsitraukti atgal ir į viską pažvelgti naujai. Elkitės spontaniškiau, priimkite netikėtus pakvietimus.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jausite kaltę dėl kažkokių priežasčių – galbūt ne viską atlikote taip, kaip norėjote, gal nesugebėjote suvaldyti visų aplinkybių. Pasistenkite atsitraukti atgal ir į viską pažvelgti naujai. Elkitės spontaniškiau, priimkite netikėtus pakvietimus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pasistenkite nesivelti į konfliktus ar konfrontaciją, kuri jūsų neliečia. Jūs galite nežinoti visos istorijos, todėl netyčia palaikysite ne tą pusę. Savaitgalį pasistenkite apsitvarkyti, mat jus nustebins netikėtas svečias.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų reputacijai gresia pavojus, todėl vertėtų šią savaitę padirbėti viršvalandžius. Kai kurie svarbūs asmenys neseniai sužinojo apie jus, todėl galite per ateinančias kelias dienas pasiekti daugiau nei metų pradžioje.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei darbe imsite sukčiauti ir kai kurias užduotis atlikti ne taip, kaip reikia – susilauksite nemalonumų. Galite pasirodyti kaip nepatikimas žmogus, jei jus nutvers už rankos. Metas neblogas, jei norite pasirašyti sutartis, taip pat patyrinėti karjeros galimybes.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jausitės žymiai ramesnis, nei anksčiau, viduje vyraus harmonija. Šią savaitę turėsite galimybę siekti to, apie ką ilgai svajojote – vertėtų tai daryti nuosekliai, neskubant. Jei savaitgalį girdėsite kokius nors gandus, apkalbas, netikėkite jais, mat kai kas gali norėti jus sukiršinti su jums brangiais asmenimis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nepaisant gana aštrių pokyčių aplinkoje, bendras savaitės fonas bus sėkmingas. Įsiklausykite, šiame laike formuosis padedančios jums iškilti, naujai įsitvirtinti visuomenėje tendencijos. Savaitgalį įsiklausykite į savo vidų, galbūt atkpastysite kai ką svarbaus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tai metas, kuris jums atneš didžiausias galimybes – būsite ryškūs, pastebimi. Skirkite dėmesio įvaizdžio formavimui, veiklos pristatymui. Šiuo metu galite arba sustiprėti, surasti pagalbininką, partnerį, arba įsivelti į konfliktus. Nesiimkite veiklos, kuri jums nėra įdomi, nors ir pelninga. Tai gali tapti per didele našta.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Laukia sunkumai asmeniniuose santykiuose, turėsite užimti tam tikrą griežtą poziciją, kuri bus reikalinga tolimesnei sėkmei. Atrodo, kad reikėtų skirti daugiau laiko vaikams, tad gali tekti atsisakyti tam tikrų viliojančių pasiūlymų, jei norite patenkinti šeimos poreikius.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią savaitę sutiksite naujų žmonių, kurie praturtins jus idėjomis ir atvers jums naujų galimybių. Tikriausiai sulauksite vadovų pagyrimo ir deramo atlygio už įtemptą darbą. Finansiniai pasiūlymui, kuriuos pateikė giminaičiai, jums bus labai naudingi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Laikykite paslaptyje visus savo planus ir sumanymus, tada bus daugiau galimybių juos įgyvendinti. Metas iš esmės neblogas, jei ieškote naujos darbovietės arba norite sutvarkyti susikaupusius reikalus, kuriuos vis atidėliojote. Finansiniais klausimais būkite itin apdairūs.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei su aplinkiniais pasidalinsite kitų žmonių paslaptimis, būkite pasiruošę tam, kad ir jūsiškės gali būti atskleistos. Būkite pozityvesni, tuomet užsitarnausite svarbaus asmens pagarbą. Nebijokite žengti pirmo žingsnio meilės, asmeninių santykių srityje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Turėsite tvardytis ir apsišarvuoti kantrybe – ne viskas klostysis taip, kaip norite jūs. Jei esate verslininkas, partneriai gali pasinaudoti jūsų emocingumu ir išprovokuoti konfliktinę situacija, o rasti deramą išeitį iš jos bus labai nelengva. Tie, kurie dirba valstybinėje įstaigoje, turi atkreipti dėmesį į kai kuriuos svarbius reikalus, kurių jūs dėl vienų ar kitų priežasčių iki šiol nesutvarkėte. 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką