Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 17d. 00:01

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Sausio 17 dienai.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Jausite, kaip norisi pasinerti į jausmus ir mintis. Jei kas įkyriai klausinės, kaip jaučiatės, sugebėsite tik palinksėti, kad jūsų niekas nesupranta. Susitvarkykite miegamąjį ir virtuvę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Gali išsipildyti svajonė. Kuo daugiau laiko praleiskite su bičiuliais, vaišinkitės ir patys nelikite skolingi, paruoškite savo firminį patiekalą. Tik nemirksėkite draugo draugei ar draugės mylimajam.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Nugirsite, kad jums siūloma puiki proga būti pastebėtam. Tiesa, tai kol kas tėra nuogirdos ar nuojautos. Dideli ir gražūs dalykai dar prieš akis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Užsiimkite intelektualia veikla. Tinkamas laikas apgalvoti, ką norite išmokti, kokių įgūdžių trūksta ir kas gali išmokyti. Patikėkite, labai stiprus jausmas gali pradėti keisti jūsų gyvenimą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Įaudrintų emocijų šeštadienis. Pasistenkite nesivelti į diskusijas apie didelius ir gerus darbus, aplinkinių nedėkingumą. Tiesiog iki šiol tiek daug prisikalbėjote, kad pagailėkite aplinkinių laiko.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Stengsitės nesėdėti vieni, bendraukite su mielais žmonėmis, suprantančiais jūsų įsitikinimus, gebančiais išklausyti. Norėsis tiesiog draugiškai išgerti arbatos, pataukšti apie savaitės pasiekimus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Nors tai savaitgalio diena, galite pasistengti dėl kolegos, kuriam reikia patarimo ar pagalbos. Namiškiai turėtų suprasti, jei viską metę išbėgsite į darbą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Ne laikas imtis kokių nors darbų. Ilsėkitės, atsipalaiduokite, užsiimkite mieliausiais širdžiai dalykais. Vargas jums, jei reikės anksti keltis ir eiti į darbą. Jei mėgstate savo pareigas, tada nieko tokio, tačiau nemaloni veikla ypač alins širdelę.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Į namus įsileiskite gerovę ir harmoniją. Galite sulaukti palaikymo iš žavios moters. Labai gerai, jei šį šeštadienį namuose žydės bent viena gėlė. Be jūsų leidimo ir sutikimo namuose gali būti organizuojamas vakarėlis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Šis šeštadienis gali padovanoti gražių romantiškų pažinčių, tačiau vertėtų būti akylam ir įtariam. Ne viskas taip gražu, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Būkite atsargūs, bet jei labai norisi, linksminkitės tik su maloniais žmonėmis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Tinkamas metas sudaryti griežtą dienotvarkę ir jos laikytis. Ne tik šiandien, bet ir visą ateinančią savaitę. Jūsų galva labai užimta pinigų skaičiavimu. Pasistenkite skaniai pavalgyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Būsite žavingas ir toks patrauklus, kad ne vienas norės džiaugtis jūsų draugija, daugiau pabendrauti. Šio ženklo moterims tinka ryškesnis makiažas ir nauji drabužiai. Puikiai jausitės su nauja avalyne.

Astrologės patarimus šeštadieniui skaitykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką