Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 18d. 00:08

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Sausio 18 dienai.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Fantazijos ir svajonės ne taip lengvai jus paleis. Atrodys, kad kalnus galite nuversti, tačiau daug laiko sugaišite rūpindamiesi smulkmenomis ir aplinkinių reikalais. Pats metas pradėti rašyti slaptą dienoraštį ar susikurti paslapčių dėžutę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Norėsis padaryti ką nors gera ir kad aplinkiniai apie tai žinotų bei žavėtųsi jumis. Dabar kaip niekada trokštate dėmesys ir erdvės saviraiškai. Pertvarkydami spintų lentynas rasite pamirštų mielų niekučių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Fantazuokite ir jūsų svajonės pildysis. Nors ir sekmadienis, iš galvos nedings mintys apie darbą, naujus santykius. Jūsų nuojauta laukia naujovių. Tinkama diena rašyti ir viešinti tekstus, ypač reklaminius. Jei neruošiate prezentacijos, bent kokį eilėraštį prisiminkite ir padeklamuokite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Veriasi galimybės ir joms visiškai nesvarbu, kokia savaitės diena. Kad ir kaip nustebtumėte, finansinė sėkmė ruošiasi jus užgriūti. Oi, nelengvas laikas laukia!

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Emocingas sekmadienis. Tik nedarykite jokių neapgalvotų žingsnių. Seniai prigesusių ar visiškai užgesusių jausmų prisiminimai buvusiam partneriui vėl gali sukilti visa jėga. Sunku atsilaikyti prieš pagundas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Tinkama diena su artimais svečiais pasivaišinti ir pasikalbėti. Galite sulaukti neblogų patarimų. Išklausykite artimo žmogaus išgyvenimus, norus ir svajones.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Atsikratykite kokio nors negalavimo, gerai išsimiegokite, sočiai pavalgykite. Nuoširdžiai pasikalbėkite su mylimu žmogumi. Tinkamas metas įsigyti naminį gyvūną, aplinką papuošti žydinčiomis gėlėmis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Tik nesusigundykite loterijomis ar kitais lošimais, kita vertus, galite sulaukti netikėtų dovanų. Tik nežinia, ar reikėtų džiaugtis, ar tik mandagiai padėkoti. Bendraukite su vaikais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Labiau negu bet kada pasirūpinkite šį sekmadienį savo šeimos nariais. Tinkama diena šeimos pietums, draugiškai susėdus, valgyti. Jums svarbiausia šią dieną – geranoriškumas, kurio dėka ir duosite daug, ir gausite daug.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Gali kankinti diskomfortas. Lyg ir nieko blogo, lyg ir dangus negriūva, bet neramu, ir viskas. Galbūt tai aplinkos poveikis, tačiau Juodasis Mėnulis taip pat daro įtaką.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Jei šį sekmadienį pakliūsite į drabužių ar aksesuarų parduotuvę, norėsite gausiai apsipirkti. Gal ir neverta leisti suskaičiuotų pinigų, kol viską išsimatuosite, apžiūrėsite, pavargsite ir nieko nepirksite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Neleiskite niekam gadinti nuotaikos. Tinkama diena namuose kabinti paveikslus. Raskite laiko pamąstyti, ką ir kaip norėtumėte keisti darbe. Šis sekmadienis puikiai tinka poilsiui su šeima, artimiausiais žmonėmis.

Astrologės patarimus sekmadieniui skaitykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką