Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sausio 22 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Atrodys, kad jums daug kas skolingi, kad su jumis elgiasi, švelniai tariant, nepagarbiai. Jausite ypatingą dėmesio poreikį. Kiek galima daugiau bendraukite su draugais, išklausykite juos, kuo tik galite pagelbėkite, jei prašo, patarkite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Nuo jūsų kasdienio elgesio ir požiūrio į savo pareigas priklausys šios dienos sėkmė. Visiems sąžiningiems ir su meile atliekantiems savo darbą Jaučio ženklo žmonėms nuo šios dienos versis naujos galimybės.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Gerai jausite, ar norima linkme juda jūsų darbai. Išeidamas iš namų ryte atidžiai nužvelkite save dideliame veidrodyje. Tinkama diena suderinti rūpimus reikalus su darbo vadovu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Tinkamas laikas susikaupti ir tikslingai nukreipti jėgas. Lengvai įžvelgsite aplinkinių elgesio motyvus. Netikėtai galite gauti pinigų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Kasdien sutinkami ir naujai pažinti žmonės reguliuos jūsų dienotvarkę. Tikriausiai bandysite aiškinti, kad esate užsiėmęs, turite ką veikti, tačiau geriau iš karto susitaikykite, jog jūsų pastangos, laikas ir gerovė šiuo metu nepriklauso nuo jūsų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Rūpinsitės darbu ir širdžiai mielais užsiėmimais. Dienos rutina grauš laiką. Kai ims trūkti kantrybės ir stimulo dirbti, eikite pas kirpėją, vizažistą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Norėsis pataikauti sau ir savoms silpnybėms. Ieškosite romantikos ir linksmybių. Kuo daugiau bendraukite su vaikais, nudžiuginkite maloniomis staigmenomis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Šią dieną skirkite namams ir artimųjų rūpesčiams spręsti. Jei jokių rūpesčių nerasite ar greitai viską sutvarkysite, atnaujinti bent vieną namų kertę. Pakaks nedidelės permainos, kad sulauktumėte didelių pagyrų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Nieko nuostabaus, jei staiga panorėsite naujų ryšio priemonių ar kompiuterio. Net jei toks noras nekils, ko gero, gyvenimo aplinkybės vers keisti pasenusią techniką. Taigi nepykite ant seno virdulio ar kitokių kasdienių įrankių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Tikėtina, kad norėsis ką nors įsigyti, išlaidauti vien tam, kad padarytumėte įspūdį. Deja, rezultato nepasieksite. Nepasiduokite tuščiai puikybei, per kurią galite nuskriausti ir save, ir artimiausius žmones.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Kol Saulė keliaus Vandenio ženklu, jausite, kad esate vertinamas pagal nuveiktus darbus, poelgius ir bendravimą. Ramiai laukite gimtadienio. Galvokite naujus idėjas ir stebėkite besiklostančias aplinkybes. Gimusieji šią dieną sugeba ypač plačiai mąstyti, yra išradingi ir kūrybingi.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Jei kas nesiseks, neimkite į galvą ir nepasiduokite gėdos jausmui. Neklysta tik tie, kurie nieko nedaro, o jūs dirbate daug ir labai gražiai. Neapribokite savęs galimybių rėmais. Net neįsivaizduojate, koks dabar jums sėkmingas laikas!

Astrologės patarimus ketvirtadieniui skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką