Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 29d. 00:01

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Sausio 29 dienai.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Kam nors artimam atskleiskite savo kūrybinius sumanymus, norus, kad pačiam aiškiau pasidarytų, kurie užmojai turi pagrindą, o kur tik pasakaitės.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Permainingos sėkmės diena. Tikėtina, kad pavėluosite į susitikimą ar kokią nors transporto priemonę. Jei stipriai vėluosite, gerai pagalvokite, ar išvis verta eiti, nes susitarimo vietoje ištiestomis rankomis jūsų niekas nelauks.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Jei stengsitės, tikrai pasiseks, o jei kas nors nesiseks – kaltinkite tik save ar nepasitikėjimą savimi. Pasistenkite nepasiduoti blogai savijautai ar baimei, jeigu šią dieną laikysite egzaminą ar pristatysite darbus. Norėsis į užsienį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Tarp daugybės paniurėlių jums suteikiama energijos injekcija. Naudokitės šia situacija finansinei padėčiai pagerinti, tinkamas laikas apsidrausti nuo bėdų. Jei yra kokių užleistų palikimo dokumentų, laikas susitvarkyti. Daug galvokite, kaip pagražinti savo gyvenimą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Atrodys, kad partneriai elgiasi kitaip, nei jums norisi, netesi duotų pažadų. Gali rastis oponentų, be skrupulų puolančių bartis. Tiesiog šiandien esate pasmerktas dėl kažko pyktis, tad ieškokite, kur nuleisti garą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Visą dieną lydinti gera nuotaika suteiks optimizmo, stiprės jūsų aktyvumas ir dalykiškumas. Netikėtai puikiai klostysis santykiai darbo vietoje. Tinkama diena lengvam fiziniam darbui.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Ramiai dirbkite, o vakarą praleiskite romantiškoje aplinkoje. Tinkamas metas pradėti seniai planuojamus darbus. Nepamirškite savo ambicijų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Pasistenkite nesiaiškinti kokių nors šeimos santykių, nes visiškai paprastas nesusipratimas gali pasirodyti kaip didelė problema. Nesikiškite į svetimus ginčus. Jei kankina smulkus negalavimas, atsikratykite jo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Jausite be priežasties pabjurusią nuotaiką. Kiekvienas šalia esantis įniršęs žmogus erzins ir jus, bet dar labiau kirkins jūsų nervus tie, kam sekasi, kurie išmoko būti atsparūs kasdienybės negandoms. Saugokite galūnes, kurios nesispiria į žemę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Pasitikrinkite indėlius. Labai tikėtina, kad rasis norinčių su jumis pasikonsultuoti. Padėkite patarimais. Tik nepradėkite demonstruoti puikybės ir prisigalvoto išdidumo. Būkite atsargūs su darbo instrumentais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Visą dieną lydės suvokimas, kad sugebate daugiau nei kiti, kad jumyse glūdi didesnė kokybė. Tik sunkokai suprasite, kaip aplinkiniai to nemato. Kam nors pagelbėkite kuo mažiau galvodamas apie laiko sąnaudas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Įsižiūrėsite į save, išgyvenimus ir pojūčius. Rasis norinčių jums atskleisti visokias paslaptis, paplepėti. Tikslinga veikti pagal iš išankstinį grafiką, nes tai vienas iš būtų, kaip pasiekti gražų rezultatą.

Astrologės patarimus ketvirtadieniui skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką