Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasario 2 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Užvaldys nepasotinamas pinigų noras, magės skaniai ir sočiai pavalgyti. Jei kas nors nepavyks, aplinkiniams teks bendrauti su zirzekliu. Lepinkite namiškius skanumynais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Emocijos gali veržtis per kraštus. Greitai apie viską susidarysite nuomonę ir ją reikšite visiems. Bent akimirką susimąstykite, ar tikrai norite girdėti aplinkinių garsiai sakomus komentarus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Norėsite pasislėpti nuo rutinos ir gyvenimo pilkumos. Tinkama diena pabūti mėgstamiausiame kampelyje, kur sušyla siela ir atgyja kūrybinės mintys. Vieniems tai bibliotekos skaitykla, kitiems – grožio salonas, dar kažkam – kavinukė.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Tinkama diena realizuoti kūrybinius sumanymus. Tikėtina, kad draugai kvies į pagalbą. Jei pačiam reikės draugų pagalba, lengvai ją prisišauksite. Sugalvokite ką nors netradiciško.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Jei esate žavus ir populiarus, nuo šiandien galite pasinaudoti galimybėmis, sulaukti paaukštinimo, premijos, pagyrų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Tinkama diena mokytis. Jei turite reikalų, kreipkitės į valstybines institucijas ir ieškokite reikalingų atsakymų, rekomendacijų, pažymų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Neatidėliojamų darbų ir reikalų srautai bandys jus nualinti. O jei darysite tik kas trečią užduotį, ar žemelė kitaip suksis?! Per daug nesureikšminkite nei savo veiklos, nei pareigų, nei kasdienių darbų. Taip bus visiems lengviau.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Eisis tik tie darbai, kuriems nusiteiksite. Tinkama diena tvarkyti dokumentus svarbiose institucijose. Tarkitės su tarpininkais, advokatais, konsultantais, ypač jei tai moterys. Reklamuokite savo produkciją, informaciją ar paslaugas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Šį pirmadienį pamatysite tai, ko kiti nepastebi. Tai gali būti smulkmenos: susikaupusių dulkių sluoksnis ant knygų lentynos, išmėtyti drabužiai, daiktai, palikti ant virtuvės stalo. Sudarykite savaitės darbų sąrašą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Tikėtina, kad sužinosite tai, ko geriau būtumėte nežinojęs. Nurodymai, prisipažinimai ir naujiena, kurios lyg ir nelaukėte, gali sugriauti jūsų dienotvarkę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Ryte galite prisiminti, kiek daug darbų dar neatlikote, kiek prašymų neišpildėte. Negaiškite laiko niekams ir viską spėsite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Veikiausiai teks tesėti pažadus, kuriuos jau buvote pamiršęs. Pasidžiaukite, jei turėsite galimybę susipažinti su garbiais ir garsiais žmonėmis. Galimi laimingi atsitiktinumai.

Astrologės patarimus pirmadieniui skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką