Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasario 9 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šios dienos situacijos suteikia galimybę realiai žvelgti į susiklosčiusias aplinkybes. Esate visiškai laisvas rinktis: ar verkšlenti, ar skųstis, ar kitus išnaudoti, ar tiesiog ieškoti laimės. Jei turite laiko, sutvarkykite bent vieną namų kertelę.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Jei viską darysite su pykčiu, pavydu ar priekaištais, nesistebėkite, kad springstate ir maistu, ir oru, ir tariamais žodžiais. Dosnumas aplinkiniams gali atverti neįtikėtinas galimybes, garantuoti saugumą. Iš esmės tai nelengva diena.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Meskite į šalį ambicijas, tuščią užsispyrimą, perdėtą principingumą. Tiesa, jei norite likti kaip žirnis prie kelio, galite ir toliau šitais „turtais“ pasiramstydamas gyventi.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Tikėtina, kad daugelis Vėžio ženklo žmonių šiandien supras daug paprastų ir sudėtingų dalykų. Kuo rimtesnis, tvirtesnis ir tam tikra prasme nuožmesnis esate, tuo ryškiau pradės vertis neįtikėtinos galimybės.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Mėnulio užtemimas gana stipriai veiks jūsų aplinką. Jei neaišku kodėl, pakanka žinoti, kad Saulė šiuo metu yra Vandenio ženkle, o Mėnulis – Liūto, taigi šio ženklo atstovams šiandien duodama gal net su kaupu.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Mergelės savo žavesiu gali pakerėti pasaulį ir tuo pat metu išspręsti visas problemas. Jei kas neaišku, susiraskite žmones, turinčius atsakymus, ir išspauskite viską, ko reikia. Pasikliaukite žvilgsnio galia.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Į savo darbus įtraukite partnerius. Tegul dirba išsijuosę ir prakaitą nuo kaktos braukdami. Kita vertus, pasistenkite, kad ne tik triūstų, bet ir tobulėtų, ko nors išmoktų.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Naudokitės savo žiniomis ir negailėkite informacijos tiems, kam jos dabar labiausiai reikia. Nors visur ir visada norite valdyti situaciją, šįkart vadovaukite tik tuo atveju, jei patenkinsite besikreipiančiųjų poreikius. Gerai įsiklausykite ir priimkite sprendimus.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Tikėtina, kad susitikę ir prasilenkę su aplinkinių bloga nuotaika, neigiamomis emocijomis galite sužinoti svarbios informacijos. Pasinaudokite ja.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Šio ženklo atstovai, turintys aiškų norą ir tikintys savo laimės žvaigžde, gali sulaukti tokio paspartinimo galvoti, veikti ir gyventi, kad nei ožiuotis, nei tinginiauti ar savęs gailėti laiko neliks.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Jausitės lyg išsigandęs paukštelis, norintis verkti. Stipriai veiks Mėnulio užtemimas, kankins slogi nuotaika. Pasistenkite patikėti savo gimtadienio magija ir savo galimybėmis.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Kad ir kas ką kalbėtų, šiandien tikėkite savo galimybėmis. Jei norite, pailsėkite, jei jaučiatės stiprus – dirbkite ir už save, ir už aptingusius kolegas ar draugus.

Astrologės patarimus pirmadieniui skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką