Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasario 11 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Visais žinomais būdais turėsite kovoti su tinguliu. Nors jums tai atrodys tik nekaltas svajingumas, sunkiai tesėsite pažadus. Gerai, jei šiandien teks lipti aukštyn sraigtiniais laiptais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Dėl savo charakterio galite turėti daug nemalonumų. Ir kaltinti nebus ko. Įgyvendinkite bent vieną norą, pavyzdžiui, įsigykite naujas užuolaidas ar išsikepkite sausainių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Jūsų dosnumas ir jausmingumas aplinkinius gali priversti nubraukti ašarą. Nebijokite nuoširdžiai elgtis, rodyti geros širdies. Tikėtina, kad būsite pakviestas į šurmulingą vakarėlį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Įžvelkite gražiausius gyvenimo dalykus ir bent valandėlę tuo pasidžiaukite. Tiesiog pakluskite širdžiai ir nekreipkite dėmesio į aplinkinių pyktį, replikas ar net riksmus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Neišsižadėkite minties, kad neišnaudojate savo talento. Jaučiate, kaip imate lūžti dėl per didelio netikėtumų srauto. Nespėdami susiorientuoti situacijose, energiją švaistote smulkmenoms.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Pasistenkite, kad per dieną lydėtų švelni jausminga muzika. Bet kokia impulsyvi veikla įneš chaoso. Nesidrovėkite būti sentimentalus. Kuo daugiau naudos duosite aplinkiniams, tuo daugiau sulauksite piniginių įplaukų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Kuo puikiausiai pajusite, kokia pasyvi ir romantiška ši diena. Atsiras norinčių susitaikyti, susidraugauti, o jūs ieškosite ir sieksite prasmės. Ir kas gali žinoti, kas slepiasi už šių paieškų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Kad ir kas vyksta, viskas tik į gera. Nesusigundykite netikėtais pasiūlymais ar staigiu praturtėjimu, nes blaškysitės tarp nerealių pažadų. Stenkitės šią dieną nugyventi paprastai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Pats gyvenimas nori aukso trupinėliais atsidėkoti už jūsų gerą širdį. Svarbiausia, kad niekas neturėtų preteksto jus išvadinti melagiu ar savanaudžiu. Tikėtina, kad turėsite progą paspausti ranką išradingiems žmonėms. Paskelbkite ir viešai apsvarstykite bent kelias savo idėjas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Matysite, kaip šalia esantys žmonės lyg ir be priežasties apdovanojami malonėmis, sėkme. Jums liks tik išsižiojus žiūrėti ir atsakyti į vidinio balso keliamus klausimus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Šią dieną gimę Vandeniai pasižymi puikia intuicija ir stipria valia. Svarbiausia jų patrauklumo priežastis – spinduliuojamas žavesys. Jie puikiai randa bendrą kalbą su aplinkiniais, sugeba įsiklausyti į daugelio poreikius.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Pamąstykite, ką darytumėte, jeigu būtumėte valdovas. O šiaip užsiimkite ir džiaukitės kasdieniais darbais. Galite be progos pasidovanoti naują vazą ir didelę gėlių puokštę. Net nepajusite, kaip pražvalėsite.

Astrologės patarimus trečiadieniui skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką