Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 11d. 21:31

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Vasario 12 dienai.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Stebėkite, kaip elgiasi draugai. Tikėtina, kad aplinkui vyksta kažkokios machinacijos, tik jūs per daug užsiėmęs, kad visa tai pastebėtumėte. Atsargiai rinkitės maistą.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Dėl neaiškių priežasčių jausite nepasitenkinimą kasdiene veikla. Dar labiau subjursite, jei kas nors bandys iš jūsų perimti pareigas. Šiandien vertėtų paglostyti baltą katiną!  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Jei šiandien teks vairuoti, kur nors nuklysite, sunkiai orientuositės kelyje. Veikiausiai vilksitės paskui maršrutines transporto priemones. O galiausiai suvoksite atsidūręs ne ten, kur reikia.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Ieškosite kasdienybės prasmės. Dabar jūsų intuicija ir jautrumas – kaip įtempta styga. Bent šiek tiek atsipalaiduokite, prasiblaškykite. Muzikai neabejingi šio ženklo atstovai šia dieną gali sukurti įspūdingą kūrinį.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Nuo pat ryto laukia ne itin malonūs verslo partnerių siurprizai. Jei esate išsiskyręs su antrąja puse, šiandien jie tai pat pažers nemalonių apibrokštų. Kažkas stengsis sumažinti jūsų įtakos ir veiklos zoną.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Jeigu darbe reikia originalių idėjų, kūrybinių minčių, šiandien jų turėsite apsčiai. Jei ko nors nespėsite įgyvendinti, susirašykite bent pagrindines idėjas. Pasitelkdami intuiciją lengvai išspręsite bręstančius konfliktus.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Tinkamas metas romantiškiems susitikimams, organizuoti kūrybos vakarą. Po šiuo ženklu gimę poetai ar dainų tekstų kūrėjai net rankas kels į dangų, norėdami vienu kartu apglėbti užplūstantį įkvėpimą. Prisiminkite, kad kartais ir diktofonas yra geras daiktas.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Negebėjimas apsispręsti, išsiblaškymas – tai jūsų šios dienos palydovai. Nesistebėkite ir nepykite, jei koks nors keistuolis primins jūsų praeities nuodėmę ir ims visiems apie ją pasakoti.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Saugokite kaimynus. Netinkamas metas daug vaikščioti pėsčiomis. Galite būti apkaltintas netikrų pinigų platinimu, todėl parduotuvėse atidžiai apžiūrėkite duodamą grąžą.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Šiandien aplinkui matysite daug netvarkos, erzins sunkiai besiklostantys santykiai, nešvarios patalpos. Atsargiai elkitės su bankomatais. Geriau neskolinkite pinigų, nes veikiausiai jų taip niekada ir neatgausite.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Šiandien ypač paaštrės intuicija, aplankys ryškūs ir realūs sapnai. Galite atskleisti užslėptą savo talentą.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Ar prisimenate pažaduką, kuris sakydavo: „O bus taip!“? Šiandien aiškiai girdėsite, kas ką kalba, suprasite, kas slepiama tarp eilučių. Jei esate dailininkas, pabėkite nuo aplinkinių ir kurkite šedevrą. Palanki diena žvejams.

Astrologės patarimus ketvirtadieniui skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką