Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 12d. 22:01

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Vasario 13 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Pasistenkite neatstumti žmonių prašymų. Skubotumas ir paviršutiniškai atliekami darbai vers grįžti prie to paties. Verčiau darykite viską kiek galima ramiau ir nuosekliau. O demonstruojamos jūsų ambicijos jau seniai niekam nerūpi.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Pamatysite, kad ir šią dieną, ir šiaip vis dažniau reikia naudotis užslėptais sugebėjimais. Šiuo metu per maža atlikti kasdienes pareigas, privalu tobulėti ir įgauti vis daugiau patirties.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Jei imsitės bėgti nuo priekaištų, privalomų užduočių, aplinkinius prajuokinsite savo nesusitupėjimu. Daugiau dėmesio skirkite savo aprangai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Pasikliaukite šaltu protu ir jautria siela. Puikių galimybių ir netikėtų pasiūlymų diena. Patikėkite, kad fortūna nusiteikusi jums šypsotis, ir klausykite, ką sako aplinkiniai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Padėkite pažįstamiems ieškoti lobių. Stenkitės, daug dirbkite – tuomet nebus laiko galvoti, kad šiandien trylikta mėnesio diena ir dar penktadienis. Užsiimkite kūryba.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Gyvenimo aistrą išliekite kurdami, įgyvendindami naujus sumanymus, ieškodami išeičių. Visus nemalonumus palikite nevykėliams savanoriams. Dėl gražaus tikslo galite nepaisyti dienotvarkės.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Jei aplinkybės bus palankios, užsidarykite ir pabūkite vienas, pasiklausykite tylos. Nusnauskite dienos šviesoje ar be didelio tikslo kur nors pasivaikščiokite. Vakare ypač džiaugsitės, kad turite namus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Prisiminkite senuosius savo idealus. Užplūs geri jausmai, atrodys, kad sėdite ant storos šakos, įsiropštęs aukštai į medį: kojos lapatuoja, o galva – gryname ore.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Prašviesėjimo diena. Jausitės lankstus, miklus. Taigi žvalgykitės į tolumas. Namiškius ar draugus vakare pavaišinkite skania koše.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Keistai atrodys, kai imsite verkšlenti dėl charakterio, išvaizdos ar talento trūkumo. Na, kažko neturite, tad dirbkite su tuo, ką turite. Garbaus amžiaus Ožiaragės turėtų pasidovanoti gėlių. Puokštė suteiks stimulą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Kuo daugiau kalbėkite laidiniu telefonu. Gražių minčių suteiks žiopsojimas į burbuliuojantį vandenį. Per dieną ramybės neduos namų ruoša.

ŽuvysŽuvys

(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21 d.)

Nebijokite jaustis nuvargęs, išsekęs. Tik tuomet iš naujo suprasite, kokia didelė vertybė yra namų aplinka, sava lova ir minkštas patalas.

Astrologės patarimus penktadieniui skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką