Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 19d. 21:31

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Vasario 20 dienai.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Pajusite, kaip kėsinamasi į jūsų vietą, įdirbį ir sumanymus. Jei stosite į atvirą kovą, galite būti išvadintas melagiu ir skandalistu. Gerai apgalvokite, kaip toliau elgtis.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Lengvai susierzinsite dėl smulkmenų. Jei neturite kitokių užsiėmimų, tęskite visa tai. Jei siekiate sėkmės ir bent retkarčiais parodote turintis charakterį, susidarykite griežtą dienotvarkę ir viskas eisis kaip sviestu patepus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Atrodys, kad visą dieną vieni jus nori išvaryti, o kiti tiek darbais ir įvairiais rūpesčiais apkrauti, kad nė kvėptelėti laisvos minutės nelieka. Jei per daug gilinsitės, įsitikinsite, kad tai viena sunkesnių dienų. Elgdamiesi priešingai suvoksite, kad galimybių laiptai platūs, tik aukšti ir statūs.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Nereikia manyti, kad vien lapės gali naudotis klastingumu ir gudrumu. Galite išsiaiškinti kai kurias įstatymų subtilybes, kurių nežinojote.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Puikiai žinote, kad esate ypač apdovanotas, tačiau šiuo metu jaučiatės įspaustas į kampą. Dirbkite ir dėl savęs, ir dėl kitų. Kai liausitės save aukštinti, turėsite progą įgyvendinti naujus užmojus. Šią dieną aplinkinių rodomas jausmingumas suminkštins jūsų širdį ir atpalaiduos raumenis.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Norėsite gintis, bet lyg ir nebus nuo ko. Paskaitykite kokią nors istoriją apie vandenį. Neleiskite niekam gaišinti laiko ir siurbti energijos, visus besiskundžiančius vykite lyg muses, nes tarp verkšlentojų gali pasitaikyti, švelniai tariant, apsimetėlių.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Gyvensite svajonių pasaulyje. Kad ir kokios esate išvaizdos, šią dieną žiūrėdami į veidrodį mąstysite, ką kiekvieną kartą žvelgdama į savo atspindį mano žavi rusvaplaukė. Ieškokite naujienų.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Jausite, kad nuo ryto persekioja kažkokie ženklai. Skaitykite juos. Stebėkite ir nesigąsdinkite (nors Skorpionai yra bailiausi iš visų Zodiako ženklų). Jei bent akimirką supyksite, visą dieną susidursite su piktais žmonėmis. Geriau šypsokitės.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Pasikliaukite elegancija ir bent šiek tiek išlaikykite distanciją su tais, kas jus nori užpulti klausimais. Pasikliaukite savo mokėjimu taupyti, turėti ir neišlaidauti. Jei kurios nors savybės trūksta, pats metas ją išsiugdyti.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Nepasiduokite staigioms emocijoms. Nors nebūtina tai priminti, nes jūs visuomet pirmiausia viską apgalvojate. Šią dieną kažkokia knyga ar nuotraukų albumas gali pakeisti jūsų gyvenimą.    

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Saugokite savo daiktus, dokumentus. Darykite tai, ką geriausia mokate, kas jums ir aplinkiniams suteikia finansinį saugumą. Gali persekioti praeities šešėliai.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Pasistenkite būti kuklus, ramus ir sotus. Per daug nieko naujo nereikalaukite, bet nepamirškite pasidžiaugti tuo, ką turite, kas brangu. Vilios noras tarsi slapta domėtis išoriniu pasauliu. Taigi būkite stebėtojas.

Astrologės patarimus penktadieniui skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką