Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 22d. 22:59

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Vasario 23 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Tinkama diena kūrybinius sumanymus pristatyti reikiamiems žmonėms. Tik nieko nekopijuokite, nes prarasite pasitikėjimą visiems laikams. Vieniši vyrai, gimę po Avino ženklu, šį pirmadienį gali sutikti gyvenimo moterį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Pasistenkite pasinaudoti artistiniais sugebėjimais, bet nepersistenkite, nes tapsite juokingas. Tikėtina, kad namų problemos trukdys susikaupti darbe ir dėl to galite sulaukti priekaištų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Gyvenkite tarsi studentas: linksmai bendraukite, rūpinkitės žiniomis. Teks pristatyti savo atliktus darbus, būsite vertinamas. Neinvestuokite, nes pinigai į reikiamas sąskaitas ar fondus nenusės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Trauksite skirtingus žmones. Labai svarbu, kad atsirinktumėte, kas svarbiausia, su kuo jums pakeliui. Neleiskite sau išklysti iš kasdieninės veiklos ritmo.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Viskas bus gerai, jei su partneriu veiksite išvien. Šiuo metu kitų judėjimo į priekį būdų, ko gero, nėra. Tik laimingi ir jumis patenkinti buvę bei esami partneriai jus veda tikslų link.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Rūpinkitės savijauta, pasistenkite suvokti, ką jums sufleruoja kūnas, ko šiuo metu prašo. Galimi nesklandumai darbe. Kita vertus, šiuo metu tereikia stipriai tikėti savo norais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Gerai, jei esate kūrybinės profesijos žmogus, nes gražiai dėliosis mintys, jaunatviškumu spinduliuos jausmai ir norėsis save parodyti. Jausite begalinį poreikį mylėti. Jaudinamų pojūčių diena.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Tikėtina, kad šį pirmadienį bus sudėtinga atsipalaiduoti nuo šeimos rūpesčių, rūpės rasti laiko ir įsigyti reikiamų daiktų, sumokėti mokesčius, palepinti vaikus. Vakare trokšite pailsėti mėgstamiausiame namų kampelyje ir ramiai stebėti aplinką.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Nors jums ir atrodys kitaip, jausitės nervingi, žaibuosite žvilgsniu, jei reikės iš mandagumo nutylėti savo nuomonę. Per dieną kažko ieškosite, kuisitės. Tikėtina, kad vėluosite, bet pyksite ant aplinkinių dėl to paties.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Kiekviename iš jūsų lūpų išsprūdusiame sakinyje bus žodis „pinigai“. Magės jų gauti kuo daugiau, lyg kitų dalykų gyvenime dabar nebūtų. Bus nelengva išsisukti iš Juodojo Mėnulio provokacijų. Šią savaitę sunkiausia gimusiems gruodžio 27 dieną.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Pasistenkite išvengti darbų, kurie reikalauja didelio susikaupimo ir nuo kurių priklauso ateities rezultatai. Galimos klaidos, todėl jas maskuosite kaip išmanydami. Tik vargas, jei bandysite ką nors apkaltinti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Slėpkitės nuo skubančių ir komanduojančių žmonių. Bala jų nematė. Jums dabar gimtadienio ar artėjimo jo link laikotarpis. Reikia susikaupti ir pasiruošti šiai ypatingai magijai. Labiausiai šią savaitę seksis gimusiems kovo 14 dieną.

Astrologės patarimus pirmadieniui skaitykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką