Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 28d. 21:31

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Kovo 1 dienai.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Norėsite išsiaiškinti kažkokią paslaptį. Deja, nepavyks. Neverta siūlytis į svečius, verčiau jūs pasikvieskite bičiulių, su kuriais lengva bendrauti.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Kad ir su kuo bendrausite, galite būti kalbinamas stoti į kokią nors draugiją, partiją ar kompaniją. Bandysite mandagiai nusukti kalbą, tačiau nesiseks.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Neramus darbo vadovas savo valdžią gali bandyti rodyti ir sekmadienį. Jei norite pailsėti, verta atsiriboti nuo ryšio priemonių arba bent kalbėdami telefonu būkite mandagūs.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Apsilankykite šventoje vietoje, ramiai pamąstykite, nes tinkamai sudėliojus mintis visi darbai eisis lengviau. Tinkama diena susipažinti su visuomenėje žinomu žmogumi.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Liūtiška savimeilė neleidžia jums pasirodyti silpnesniam negu kiekvieną dieną. Tikėtina, kad negalite atsikratyti minties, jog šią savaitę kažkas jus norėjo pažeminti. Gal to visai ir nebuvo, o jūs tik jautriai reagavote.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Visiems, su kuo šiandien teks bendrauti, leiskite pasakyti savo nuomonę apie jus. Arba gudriais klausimais iškvoskite rūpimus atsakymus.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Pasirūpinkite savo ir augintinių sveikata. Kreipkite dėmesį į tai, ką valgote, kaip derinate maistą. Galite turėti naujų rūpesčių.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Tinkama diena apsilankyti kokiame nors muziejuje, dalyvauti poezijos ar šventiniame vakare. Šį savaitgalį ypač stipriai veiks sėkmės faktorius.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Aplankykite tėvus, gimines. Pradžiuginkite negaluojantį artimąjį. Tinkama diena tartis dėl žemės ar kitokio nekilnojamojo turto nuosavybės.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Visą dieną norėsite judėti, sieksite įvairovės ir bent nežymių permainų. Tikėtina, kad stengsitės gana aktyviai įrodyti savo tiesas. Na, bet pripažinkite, kad šiuo metu dažnai klystate.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Gali būti, kad pareikšite, jog esate pasirengęs dideliam pirkiniui. Tačiau vietoj pritarimo greičiausiai sulauksite prašymų neskubėti. Ir tai būtų labai teisingas patarimas.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Šią dieną gimusieji savo kilnumu ir žavesiu užkariauja aplinkinių simpatijas, moka gražiai elgtis su įvairaus amžiaus žmonėmis. Labiausiai jums trukdo baimė suklysti.

Astrologės patarimus sekmadieniui skaitykite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką