TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 3 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Tikėtina, kad draugai užvers jus tokiomis problemomis, kad saviems darbams ir laiko nerasite. Nedarykite skubių išvadų ir nepasitikėkite garsiai skalambijama nepatikrinta informacija.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Šį antradienį jausite, kad turite įdomių pasiūlymų ir norite veikti. Per dieną galite greitai ir kokybiškai išspręsti neatidėliotinus klausimus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Iš jūsų veršis aštrūs žodžiai, reikalavimai ir pretenzijos. Jei teks daug vairuoti, suprasite, koks nepaklusnus ir kaprizingas gali būti automobilis, kokie įkyrūs pakeleiviai ir koks netikęs kelias.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Nuo šio antradienio jūsų gyvenimas taps intensyvesnis. Patiks ar ne, ryžtingai teks spręsti daugybę klausimų, turėsite greitai reaguoti į dienos aplinkybes. Laimė, šios savybės jums nėra svetimos, tad veikiausiai pradės ryškėti jūsų lyderiavimas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Nesugadinkite pakankamai gerų santykių su partneriais. Nebus prieš ką puikuotis, jei visus atstumsite. Užmegzkite dalykinius santykius su žmonėmis, kasdien vilkinčiais uniformą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Ir jausitės, ir būsite aktyvūs. Gali apimti jausmas, kad gyvenate per mažame pasaulyje. Užgrius spręstinų klausimų lavina, o paprasti pasiplepėjimai telefonu suris daug laiko. Šiandien visi darbai bus skubūs.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Tikėtina, kad sulauksite nusipelnytų pagyrų ir įvertinimo. Jei tik galima taip sakyti, matysite priešingos lyties atstovų žavesį ir jų dėmesį jums. Netgi kalbos maniera šią dieną bus aistringesnė ir atviresnė.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Vis atrodys, kad kažkas erzina ir dirgina tai kalbomis, tai per aštriais kvapais. Labiausiai pyksitės su šeimos nariais. Tik nepulkite ko nors kaltinti dėl susidariusios situacijos. Būkite atsargūs su karštu vandeniu ir aštriais įrankiais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Būkite atsargūs visuomeniniame transporte ir ką tik išlipę iš jo. Kad ir kur būtumėte, saugokite savo daiktus. Veikiausiai sulauksite nepageidaujamo dėmesio iš žiniasklaidos atstovų. Šią dieną tinka ieškoti informacijos, tvarkyti dokumentus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Norėsite intensyviai dirbti tam, kad užsidirbtumėte. Tinkamas metas demonstruoti savo sugebėjimus naujoje darbo vietoje. Besimokantys Ožiaragiai jaus nenumaldomą žinių alkį. Deja, šiandien automobiliai nenorės jūsų klausyti, todėl tikėtini techniniai gedimai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Visi pastebės, kad esate nekantrūs ir greitai susierzinate. Labai norėsis sensacijos, o dar labiau trokšite atsidurti jos centre. Nežinia, ar liks laiko rimtiems dienos darbams.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Nesinorės atskleisti naujų sumanymų ir klausytis aplinkinių tuščių plepalų. Ramiai apgalvokite planuojamus darbus. Praėjusio ar artėjančio gimtadienio nuotaika plevens ore, tad pasinaudokite ja kilniems tikslams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką