Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 3d. 22:00

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Valdemara
15 min.lt nuotr. / Valdemara

Kovo 4 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Tiesiog silpna ir pavydu. Tik nesuvoksite priežasčių ir kam ko pavydite. Negatyvūs jausmai kaip kartus pipiras grauš iš vidaus, net žiežirbos lakstys.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Kuo daugiau kaprizų rodysite, tuo linksmiau šypsosis Fortūna. Tad galite pasinaudoti pasitaikiusiomis progomis ir iš širdies pasilepinti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Ar jums reikia senų sutrūkusių virvių. Tikriausiai ne. Tad ir visa kita, kas jau praėjo, kas baigėsi, meskite lauk. Ir vietos daugiau turėsite, ir naujos mintys greičiau aplankys.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

 Iš kiekvieno sutikto žmogaus pasiimkite ką nors naudinga: iš vieno – žinių, iš kito – gardžios kavos puodelį ir t. t. Kad ir kur pasisuksite, viskas aplink keisis į gera.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Gali būti, kad per visą dieną lydės pagundos, nemaža tikimybė susižeisti. Vis atrodys, kad kažkas aplink kaupiasi. Net technika gali iškrėsti keistų pokštų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Jei šią dieną pasijusite vienišas, bent minutėlę prisėskite kokiame nors kamputyje ir užsimerkite. Gal atsimerkę pamatysite daugiau šviesos. Kad ir ką darytumėte, vadovaukitės paprastumo principu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Na ir kas, kad telkiasi jūsų nesuprantančių, nesigilinančių į jūsų išgyvenimus asmenų būrys. Gal paguos tai, kad kiekvienas turi savo jausmų vandenyną. Šią dieną gali tekti bent keletą kartų greitai reaguoti į besikeičiančias aplinkybes.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Drąsiai atsistokite ir išmokykite kitus to, ką mokate ir kas naudinga daugeliui. Tinkama diena ką nors prisipažinti. Vilios azartiškos pramogos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Iš pirmo žvilgsnio netinkamos aplinkybės taip pat gali duoti naudos. Tik pasukite galvą ir nieko nelaukdami veikite, rodykite iniciatyvumą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

 Norėsis būti agresyvesniam, sieksite vadovauti. Elkitės atsargiai, nieko neįžeiskite. Vilios pergalės. Lengvesnė diena tiems, kas turės galimybę pajodinėti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Nepaaiškinamos aistros trikdys įprastą dienos ritmą. Neprikrėskite kvailysčių. Netinkamas metas aiškintis santykius.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Lengvai įžvelgsite tai, ko nemato kiti. Kuo daugiau švelnumo ir aistros šią dieną, tuo daugiau prisižadėsite. Pasyvumą ir tingulį vykite šalin. Trokšite gyvenimo pilnatvės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką