Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 18d. 22:00

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Valdemara
15 min.lt nuotr. / Valdemara

Kovo 19 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Nepasiduokite niekieno provokacijoms. Ir visai nesvarbu, ar tai rimtas kaltinimas, gąsdinimas, ar lengvas juokelis – tiesiog neimkite nieko į galvą. Nepamirškite: šuo loja – karavanas eina.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Netinkama diena keisti šukuoseną, taisyti ar balinti dantis. Paskaitykite kokią nors istoriją apie Šiaurės Amerikos indėnus, o svarbiausia – suvokite istorijos moralą. Pasistenkite išvengti operacijų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Apsisaugokite nuo godulio. Pasistenkite niekur nerizikuoti ir vengti minios. Tinka peržiūrėti supančius daiktus ir tų, kurie labiausiai užgriozdina jūsų erdvę, ko gero, laikas atsikratyti. Nušveiskite namų slenkstį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Paganykite akis po žvaigždynų žemėlapį. Labiausiai ieškokite Kasiopėjos žvaigždyno. Kuo daugiau judėkite. Ypač tinka valgyti varškę ir visus rūgščius pieno produktus. Jei tik norėsite ir turite laiko, galite išsivirti kmynų arbatos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Neleiskite puikybei veržtis per kraštus ir trukdyti normaliems santykiams. Tikėtina, kad kankins nepasotinamas alkis, norėsite ką nors nuskriausti ar visus aplenkti. Pasistenkite elgtis kiek galima ramiau.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Valgykite sūrelius, varškėtukus, jogurtą. Palankus metas ką nors pakeisti ar atnaujinti vakarinėje namų pusėje. Jeigu turite, pasipuoškite indėnišku aksesuaru.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Stenkitės nedaryti staigių judesių, nepriimkite neapgalvotų sprendimų. Tikėtina, kad norėsite vietomis kaitalioti daiktus. Palankus metas taisyti baldus, ypač sėdimus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Pasistenkite kuo kruopščiau baigti bent vieną darbą. Šiandien ypač norėsite kokybės. Palankus metas priimti sprendimus, kaip ateityje maitintis, bendrauti, ilsėtis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Gerai pagalvokite, kam galite padėti atsistoti ant kojų. Juk jūsų puiki nuojauta, turima patirtis ir žinios gali padrąsinti bičiulius imtis naujos veiklos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Atrodys, kad kažkas nori veržtis į jūsų jausmų pasaulį. Tikėtina, kad stovėdami kur nors už kampo staiga išgirsite, kaip apie jus kalbami visiški niekai. Šios dienos didysis klausimas: kaip elgtis toliau.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Norėsite valgyti ką nors lengvo, bet sotaus ir labai skanaus. Šiandien netaupykite maisto sąskaita: lepinkitės skaniais pieno gėrimais, jogurtu, varškės sūreliais. Jei namuose jaučiatės nejaukiai nušveiskite slenkstį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Šią dieną gimusiems tiesiog būtina atsiriboti nuo neįvardijamų baimių, polinkio slėptis nuo realybės, nes šios savybės nepadės ir džiaugsmo nesuteiks. Verčiau aktyviai naudokitės vaizduote, kūrybine gyslele, optimizmu ir stebuklingu mokėjimu bendrauti. Visiems, gimusiems po Žuvų ženklu, laikas puoštis, rasti savo tikrąjį stilių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką