TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 25 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Jei ryte prisiminsite kokį nors ryškų sapną ar vaizdinį, labai prie jo neprisiriškite ir pasistenkite pamiršti. Nesistebėkite, jei šią dieną suspindėsite nauju talentu.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Pilna diena keistų netikėtumų su draugais: vieną minutę prašysite jo smulkios paslaugos ir nesulauksite, o kitą jie patys jus šauksis į pagalbą. Tik nebadaukite šią dieną.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Tikėtini keisti atsitiktinumai darbe, netikėtumai susiję su karjera. Kažko jūsų gyvenime nuo šios dienos gali nebebūti. Ir įvairioms pretenzijoms būkite pasirengęs. Valgykite kuo daugiau duonos gaminių.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Paskutines delčios dienas jaučiate stipriau negu bet kas. Kad ši diena viena sudėtingiausių per mėnesį, irgi jaučiate. Kas nors gali pasiūlyti kelionę – iš karto neatsisakykite, pasilikite laiko pagalvoti, nes su Jauno mėnulio patekėjimu (t. y. rytoj) daug kas atrodys kitaip.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Atsargiai elkitės su atvira ugnimi, degtukais ir žiebtuvėliais. Nesiimkite remontuoti kokių nors nutrūkusių laidų ar sugedusių elektros prietaisų. Visus reikalus, susijusius su svetimais pinigais, palikite kitai dienai.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Nesivelkite į ginčus, aršius aptarinėjimus ar teisybės reikalavimus. Jei kas nors dėl smulkmenos kibs prie jūsų ir bandys reikšti emocingus priekaištus, duokite kelią arba apsisukite ir nueikite. Labai geras ženklas šią dieną – rasti pamestą vaikišką žaisliuką.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Pasistenkite rasti pakankamai laiko ne tik intensyviam darbui, bet ir poilsiui. Nebūkite tas, kuris sugeria svetimas emocijas. Jei ieškote kokio nors negalavimo priežasties, tikėtina, kad išgirsite klaidingą diagnozę.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Neleiskite įsiplieksti emocijoms. Jausitės lengvai suerzinamas, norėsis ekstravagantiškai save pademonstruoti. Nepirkite ir neparduokite vertybinių popierių, akcijų. Meilės prisipažinimus palikite šiek tiek vėlesniam laikui.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Nervinsitės, būsite kupinas vidinės įtampos. Erzinti gali daug kas: ir sugedęs buitinis prietaisas, ir kažkieno per garsiai leidžiama muzika, ir ilgai neatvažiuojantis liftas. Pasistenkite valgyti kuo daugiau pieno produktų.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Net žinių klausydamas ar jas žiūrėdamas galite išgirsti ir pamatyti neįtikėtiną sensaciją, kuri bet kokiu atveju veiks jūsų kasdienį gyvenimą. Kad ir kas būtų, neišsigąskite naujienų. Verčiau užsiimkite kūryba. Prisivalgykite skanių blynelių su įdaru ir daug grietinės.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Galite rasti pamestą kažkieno piniginę arba būti apkaltintas pinigų vagyste. Taigi saugokitės, o apie materialius dalykus galvokite itin kasdieniškai. Ir dar: kompiuteriai gali daryti stebuklus.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Tikėtina, kad sužibėsite kitomis spalvomis. Pasistenkite neiškristi iš kasdieninių rūpesčių ir darbų rato. Saugokitės net smulkiausių sužeidimų. Jei įžvelgsite įdomų problemų sprendimo būdą, būtinai jį aptarkite, o jei tiks, ir pritaikykite. Pasilepinkite apvaliu pyragu su varške.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką