Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kovo 26 dienai

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šią dieną verta susitvarkyti, pasiruošti naujiems darbams, aktyviai veiklai. Palankus metas išsiaiškinti santykius ir padėti silpnesniems.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Sunkiai tramdysite emocijas. Jausitės pažeidžiamas, neapsaugotas, bet žinote, kad esate stiprus ir darbingas. Pasistenkite daug dirbti, tvarkytis ir stengtis dėl aplinkinių. Jei apims nepaaiškinamas liūdesys, negaiškite laiko gailėdami savęs, skubėkite kam nors į pagalbą.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Sulauksite neįtikėtino palaikymo iš moterų pusės. Tinkama diena ieškoti bendraminčių. Neleiskite vešėti emocijoms ir bent šiek tiek girdėkite, ką sako aplinkiniai.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Gali atsirasti visiškai naujų darbo vadovų, trokštančių jums diriguoti. Įdomiausia, kad būtent jūs valdote situaciją. Tik niekam to nesakykite! Susitvarkykite vonią, išblizginkite čiaupus.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Tikėtina, kad garsiai arba tyliai ką nors kaltinsite dėl savo dabartinės situacijos. Iš esmės juk viskas gerai, jaučiate harmoniją tiek imdamiesi naujų, tie tęsdami pradėtus darbus. Bent šią dieną nekelkite balso su kuo nors kalbėdami.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Lengvai atgausite dvasinę pusiausvyrą, būsite pasirengęs priimti drąsų sprendimą. Šią dieną bendraudami su antrąja puse spinduliuosite visais įmanomais jausmais. Gerkite kuo daugiau tyro vandens.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Megzkite pažintis ir ne bet kokias, o su galinčiais ateityje padėti žmonėmis. Palankus metas užsiimti labdara. Nuo šios dienos galite tapti labai populiarus. Pasimėgaukite skania uogiene ar džemu.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Seksis visi darbai, kuriuos darysite namuose ar dėl savo šeimos narių, ypač virtuvėje. Raskite laiko hobiui. Nepersišaldykite, venkite skersvėjų. Tinka rengtis sidabro pilkumo drabužiais.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Tiesiog privalu gerai jaustis įprastoje aplinkoje. Ir visa tai dėl to, kad kaprizai galėtų lietis laisvai. Tik įdomu, kas jų klausysis ir kam jos bus įdomios. Nustebinkite mylimą žmogų romantiška vakariene.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Bent šiek tiek pabendraukite su pagyvenusiais žmonėmis, ypač su giminaičiais. Tik nepirkite ir neparduokite žemės. Jei pateksite į lietų, tai ženklas, kad išsivaduosite iš smulkių negalavimų.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Jei turite problemų su moterimis, šią dieną galite rasti būdą, kaip pagerinti ir santykius, ir savijautą. Jei artimi žmonės prisidarys nemalonumų, mokėsite pagelbėti. Nesirenkite ryškiais drabužiais.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Nenusiminkite dėl finansinio nepritekliaus. Šią dieną tinka skaičiuoti pelną, įtvirtinti savo pajamas. Džiaukitės, jei virš galvos sučiulbės koks nors paukštelis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką