Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Valdemara
15min.lt nuotr. / Valdemara
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 28 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Ir sau, ir artimiems žmonėms sugalvokite ką nors romantiško. Jei imsite sakyti, kad viskam reikia pinigų, kad jų trūksta, niekas negalės apkaltinti, kad meluojate, tačiau būkite optimistiškesnis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Knietės ką nors slapčiomis nuveikti, niekam nieko nesakius kur nors išeiti. Šis savaitgalis bus pilnas pagundų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Laukite gerų naujienų. Įdomiausia, kad savo kalbomis, kaip viskas blogai, išties galite prisišaukti nelaimę. Šį savaitgalį  pasiteisins teiginys, kad toks tokį traukia.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Nei darbai, nei užduotys, nei užsakymai šį savaitgalį nesibaigs. Tinkama diena dalykinei išvykai, kuri gali duoti didelę finansinę naudą. Būkite sotūs, o visa kita kiti sutvarkys!

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Be meilės šį savaitgalį – nė per žingsnį. Romantika, švelnumas ir glamonės. Tik skęsk ir nenorėk išnirti. Kai kuriems Liūtukams tai labai tikra ir ranka pasiekiama. Tai apie ką čia daugiau kalbėti?!

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Pailsėkite. Kad tai pasiektumėte, teks išjungti telefoną ir kitas ryšio priemones, nes priešingu atveju suksitės dalykinių reikalų rate. Šią dieną lepinkitės apelsinais, ananasais, kiviais ir kitais vitaminų šaltiniais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Norėsite dvasinio bendravimo. Su jumis bus lengva susitarti, net nereikės jokių pažadų pešti – patys pasisiūlysite. Tik tinkamai apskaičiuokite savo jėgas, žinias ir galimybes.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Palankus metas vykti į komandiruotę, dalyvauti seminare.  Į galvą lįs visokios darbinės mintys. Taigi pailsėti bus nelengva, nes norėsite baigti pradėtus darbus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Jei neketinate eiti į pasimatymą, tuomet ryžkitės bent susitikimui. Baikite pradėtus darbus, nes viskas eisis kaip iš pypkės.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Jei per visą savaitę nieko nepagyrėte, nuo šio ryto galite sulaukti nemalonių laiškų arba svečių. Jei esate įsipainiojęs į kokias nors apkalbas, kapstysitės ir nei galo, nei krašto nerasite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Gera nuotaika ir energingumu pasidalykite su aplinkiniais. Raskite tinkamų pagyrų artimiesiems, pasitaikius progai, negailėkite komplimentų bičiuliams. Kuo mažiau skaitykite dienos spaudą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Jei bus galimybė papildomai užsidirbti, griebkite ją iškart, nes dirbdami galite užmegzti naudingų pažinčių. Nei skolinkite, nei skolinkitės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką