Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Balandžio 2 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šią dieną jausite sunkiai įvardijamą jaudulį. Norėsis skubėti, kuo daugiau nuveikti, kuo toliau nuvažiuoti. Susitvarkykite namus. Jei esate kam nors prikiaulinęs, atsiprašykite ir kokiu nors būdu stenkitės išpirkti blogą poelgį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Jei reikia užtarimo ar pagalbos, kreipkitės į drauges. Moterys, kurias vadinate bičiulėmis, šią dieną sugebės prasibrauti ten, kur jūsų neįleidžia.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Tinkama diena sudaryti didelį sandorį. Jeigu šią dieną reikia palaikymo, kreipkitės į brandžias moteris. Drąsiau pasikliaukite intuicija. Net nepastebėsite, kaip prie ko nors prilimpate ir reikalaujate padėti išbristi iš problemų ar įgyvendinti kokį nors tikslą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Bus sunku nusėdėti vietoje, nes labai norėsite imtis gerų darbų. Nors ir keistokai skamba, organizuosite renginius, pristatymus. Atrodys, kad sulaukėte stimulo. Kai pavargsite, ramiai atsisėskite ir spręskite logines užduotis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Jeigu pasižymite gera intuicija, nereikės sunkiai vargti, nes greitai susiorientuosite, kaip pasinaudoti šios dienos galimybėmis. Stenkitės dėl tų, kuriems vis dar esate skolingi, kurie dėjo į jus dideles viltis. Gali pildytis įvairiausi linkėjimai, siųsti jūsų adresu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Šiandien savo partnerį ypač trauksite, nenustebkite, jei jis pasiners į jūsų reikalus. Be to, veikiausiai sulauksite skanios vakarienės ir gražių dovanų. Kontroliuokite savo mintis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Net patys stebėsitės, kaip greitai ir sėkmingai galima spręsti daugybę smulkių reikalų. Nevaržykite savęs pirkdami maisto produktus. Gražus skanumynas pakels nuotaiką. Energijos suteiks sūrokas sūris.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Norėsite, kad aplinkiniai pasiliktų savas emocijas ir netrukdytų ramiai gyventi. Šią dieną tiesiog privalu pagelbėti garbingoms ponioms ir malonioms tetulėms.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Didžiuosius energijos srautus skirkite namams ir šeimai. Tvarkykite giminaičių reikalus. Jei kam nors iš artimųjų jau kuris laikas reikia jūsų pagalbos, skubėkite padėti. Tinkama diena pradėti mesti svorį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Šiandien jus gali supti daug judrių moterų. Vienos krausis lagaminus ir kažkur skubės, kitos pilnos įspūdžių grįš iš kažkokių išvykų. Aišku viena – visi norės jums komanduoti. Prisivalgykite skanių nemielinių blynelių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Tikėtina, kad norėsite nupirkti naujų rakandų namams. Ypač vilios puodai ir patalynė. Sulauksite pasiūlymo papildomai užsidirbti. Neleiskite nei sau, nei kam nors šalia pyktis dėl pinigų ir kirpti plaukų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Šią dieną žinosite, ką ir kaip reikia daryti, kad gautumėte geidžiamą rezultatą. Net pats stebėsitės gera nuotaika. Jei turite kokių nors klausimų specialistams, dabar puikus metas klausti. Rekomenduojama rengtis raudonais, alyviniais ar baltais drabužiais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką