Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 5 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Nuo pat ryto galvoje suksis teigiamų minčių kamuolys, daugybė naujų idėjų. Juk sekmadienis, norisi pailsėti, o galva nepasiduoda.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Palankus metas daug mokytis. Iš nežinia kur besirandantį optimizmą tramdykite. Gali būti, kad tiesiog iš panosės dings knyga, laikraštis ar kitokia popierinė vertybė.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Pavartykite kelionių katalogą, įvairius kvietimus į užsienio šalis. Jei teks klausyti kažkieno pagyrūniškų pasakojimų apie tolimus kraštus, jausitės nejaukiai. Neatsisakykite saldumynų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Tinkama diena užsiimti literatūrine ar kokia nors kita intelektualia veikla. Maksimaliai išnaudokite per masinės informacijos priemones gautas žinias. Jeigu reikia, pasimokykite. Energijos teiks medus ir kitokie bičių produktai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Šį sekmadienį jums labai svarbu jaustis sočiam. Valgykite sūdytą maistą. Tikėtina, kad kokia nors šarka ant uodegos atneš naujieną, kurią norėdamas suprasti iki galo turėsite gerokai paskuti galvą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Dalyvaukite reklamos akcijoje. Pasivaikščiokite, pasivažinėkite, ypač jei ką nors lydite ir norite parodyti gražios architektūros pastatų ar gamtos peizažų. Rengtis tinka mėlynais drabužiais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Gali būti, kad atsitiktinai paimtame žurnale rasite neįtikėtinai naudingą žinią, lyg jums paruoštą, lyg asmeniškai suformuluotą. Negerkite vyno. Venkite ryškiai žalios spalvos drabužių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Jei šią dieną rasite ar gausite dovanų kokį nors akmenėlį, priimkite lyg apdovanojimą, nes tai besišypsančios sėkmės simbolis. Valgykite aštroką ir kartoką maistą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Jei esate sumąstęs kokių nors nekilnojamojo turto permainų, šią dieną nuo šių minčių pailsėkite. Pasistenkite būti dosnus. Jei kur nors važiuosite, pasipuoškite. Tik nevilkėkite žalios spalvų drabužių, geriau rinkitės mėlynus apdarus ir papuošalus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Nepykite, jei šiandien sups žmonės, norintys filosofuoti, papasakoti kažkokią istoriją ar netgi anekdotą. Kad ir kiek raukysitės, jie nenorės suprasti, kad jums neįdomu, kad norite tiesiog pailsėti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Saugokite visus stiklinius indus ir atsargiai elkitės prie lango stiklų. Pasistenkite, kad namuose nesustotų laikrodis. Veikiausiai norėsite ką nors naujo išmokti, tad ir neatidėliokite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Jei esate su kuo nors susitaręs susitikti ar ką nors padaryti, nenuvilkite. Atsakingai ir juo mažiau kalbėkite. Stenkitės būti tikslūs ir konkretūs. Raskite laiko paskaityti apie mokslo išradimus. Pasimėgaukite saldumynais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką