Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 7d. 22:00

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Balandžio 8 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Jau antrą dieną (t. y. nuo antradienio) Baltasis Mėnulis yra Avino ženkle. Šiuo ženklu jis keliaus septynis mėnesius. Ši situacija stiprins jūsų žavesį ir trauką, turėsite progų realizuoti kūrybines galias. Tai laikas, kai galite padaryti išties daug.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Šį trečiadienį vadovausitės emocijomis, todėl ne kartą galite sulaukti pasiūlymo nusiraminti. Jausmingai reaguosite į juokelius ar šiaip nekaltas replikas. Nepasirašykite svarbių dokumentų ir neprisiimkite sunkiai išpildomų įsipareigojimų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Jei kas nors ims kritikuoti jūsų išvaizdą ar šios dienos drabužių spalvinę gamą, neimkite į galvą. Lygiai taip pat nepriimkite per didelių liaupsių, nes tai jau pataikavimas, tad veikiausiai sulauksite ir prašymo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Tinkamas laikas rodyti iniciatyvą užmezgant pažintis. Tai laikas, kai neverta gaišti laiko stengiantis įtikti, patikti ir dar kitokioms preliudijoms. Valgykite kuo daugiau košės, ypač su razinomis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Šį trečiadienį teikite reikšmės smulkmenoms, dalykams, į kuriuos lyg ir dėmesio nekreipdavote. Į viską norėsis reaguoti, ypač į pastabas apie šukuoseną ar aprangos stilių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Aistringų santykių diena. Jei kas nors jus supykdys, tegul bėga kuo toliau neatsisukdamas, nes galite iškoneveikti. Šios dienos maistu, ypač pyragėliais, pasidalykite su paukščiais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Aistra ir protas nesusiję. Arba jos nėra, arba ji valdo viską. Tai moteriškos iniciatyvos laikas, kai vyrai vyniojami aplink pirštą. Būkite atidūs žadėdami ir pasirašydami dokumentus. Ieškokite dalykų, kurie stiprina: mėgstamiausių ir tinkamiausių vaistažolių arbatų, vaisių sulčių, papuošalų, aromatų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Be didelių pastangų seksis tvarkyti aplinką, valdyti emocijas. Tai lyg ir nieko nekainuos, bet energijos tikrai suteiks. Juk nesunku kam nors ašarą nušluostyti, paspausti ranką ar padėti išspręsti problemą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Ne itin palankus laikas daug dirbti. Norėsis ilsėtis ir gerai leisti laiką. Kuo daugiau laiko skirkite hobiui. Tiesa, meniškos prigimties poetams, ypač dainų tekstų kūrėjams, dailininkams, aktoriams tai kūrybingas metas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Laikas tvarkyti namus, tesėti pažadus namiškiams. Jei jums reikia materialinės paramos, kreipkitės į vyresnes šeimos moteris. Bent šiek tiek perstatykite baldus. Peržvelkite dienotvarkę, kad nesugaištumėte nė minutės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Lengvų ir greitų kontaktų diena. Gražūs žodžiai, nuoširdumas ir pastangos būti paslaugiems neš pelną. Kelis kartus peržvelkite dokumentus, kuriuos teks pasirašyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Kam jau kam, bet gimusiems po Žuvų ženklu nėra ko skųstis dėl materialios padėties, pinigų trūkumo. Baltasis Mėnulis jau prieš dieną išėjo iš Žuvų į Avino ženklą, bet dabar jis padės jums turtėti. Jei sakysite, ko jums reikia, aiškiai formuluosite tikslus, per septynis mėnesius gausite pagal nuopelnus. Pats laikas studijuoti Cicerono paliktus išminties lobius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką