Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 9 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Jei tik norėsite ir tikėsitės, džiaugsmingų susitikimų su bendraminčiais, kolegomis ar partneriais bus užtektinai. Jeigu sėdėsite surūgęs ir ieškosite kabliukų, patikėkite, jų rasite, tik ar jums to reikia?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Tinkama diena imtis naujo darbo, ką nors pakeisti. Kuo daugiau energijos skirkite kolektyviniam darbui, bendradarbiavimui. Padirbėkite su metaliniais įrankiais. Tik negudraukite, nes bet kokia klasta atsisuks prieš jus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Apsukriai sudarykite sandorius, įgyvendinkite ilgai brandintą sumąstymą ir nebijokite finansinių mainų. Pabendraukite bent su vienu populiariu ar svarbias pareigas einančiu žmogeliu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Su džiaugsmu priimkite namiškių palaikymą, jų norą padėti. Tinkama diena atlikti visus namų ruošos darbus. Nuspręskite, kaip galitumėte pratęsti senelių ar tėvų nebaigtus sumanymus. Įsigykite kokį nors namų apyvokos daiktą. Pasistenkite daug nekalbėti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Per dieną pasistenkite būti maloningas giminaičiams, kaimynams ir kolegoms. Palankus metas laikantiems egzaminus, atsiskaitantiems už ilgai brandintus projektus. Grąžinkite skolas, jeigu reikia, atidirbkite. Nebijokite kam nors pasiryžti, ieškoti veiklos, kuri teiktų naudos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Šią dieną tikėkitės finansinių įplaukų. Deja, jais ilgai džiaugtis neteks, nes greitai išleiskite. Gali būti, kad nespėsite nė susigaudyti, kokios operacijos vyksta aplink. Ši situacija per dieną gali kartotis bent kelis sykius. Apsirenkite bent vieną raudoną drabužį.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Norėsis aprėpti tai, kas neaprėpiama. Stengsitės džiuginti artimus žmones. Kad ir kas, kad ir kokios pagalbos kreipsis, darysite viską, kad padėtumėte. Tinkama diena priimti kvietimą pavakarieniauti. Valgykite kuo daugiau patiekalų iš šakniavaisių. Tinka skanauti česnakus su duonos plutele.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Pasimėgaukite vidine ramybe, kuri nežinia iš kur sklinda, nežinia kur neša. Net ir mažiausias pagyrimas, kurio sulauksite šią dieną, suteiks sparnus. Tinkama diena prisipažinti: tiek klydus, tiek mylint, tiek ką nors nuskriaudus. Kuo daugiau valgykite ruginės duonos ir ruginių miltų blynų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Šią dieną beveik privalu daug suplanuoti, išsikelti didelių tikslų – vėliau liks tik laikytis numatytos krypties, nes viskas kuo puikiausiai pildysis. Tinkama diena paskelbti apie sužadėtuves.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Šią dieną savo gyvenimą gali susitvarkyti tie šio ženklo atstovai, kurie užima aukštus postus valstybės tarnyboje arba yra abiturientai. Tinkama diena tartis, klausti, sužinoti, reklamuotis ir pirštis. Tinka valgyti pyragėlius su grybais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

 Vandenio ženklo moterims vertėtų pasipuošti aksesuarais su turkiu – tuomet nepadarys nė vieno klaidingo žingsnio, neištars nė vieno neišmintingo žodžio, kovos su blogais dalykais. Ypač tinkamas metas užsiimti leidyba ir reklama. Per visą dieną saugokite užtrauktukus, neleiskitė nė vienam sulūžti ar užsikirsti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Šią dieną galite tikėtis pelno. Verta pastudijuoti paslaugų sferą, kurioje dar yra neartų dirvonų, laukiančių jūsų. Su kiekviena diena jūs vis labiau nusipelnote turtų. Nepiktnaudžiaukite saldumynais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką