Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 13d. 21:30

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Balandžio 14 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Jausite labai didelį nepriklausomybės poreikį. Gali apimti pojūtis, kad iš naujo prabudote ir į visas situacijas žvelgiate itin įžvalgiai. Jausite, kad galva pilna idėjų ir gerų minčių. Būtų gerai, jei šią dieną nevalgytumėte gyvulinio maisto.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Pasistenkite branginti šią dieną, šios dienos mintis ir sumanymus, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodys nereikšmingi, lyg be jokios paslapties. Tačiau šios dienos įžvalgos momentai viską sustatys į vietas. Tiesiog sujungsite įvairius dalykus ir įžvelgsite prasmę. Šiuo metu jums duota matyti žymiai daugiau nei aplinkiniams.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Šios dienos atsitiktinumai gali padėti lengvai realizuoti seniai subrandintą svajonę. Tiesiog vienas du – ir yra. Draugai gali supažindinti su neįtikėtinai talentingu žmogumi.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Jei šią dieną imsitės darbo, tuoj pat prasidės ir netikėtumai. Jei darbo ritmas subyrės, nesistebėkite, bet kai sužinosite, kad laimėjote tai, ko visai nesitikėjote, būsite priversti patikėti, kad stebuklų dar apsitaiko. Bet kokiu atveju tai permainų pilna diena. Deja, ne visos bus malonios. Ši diena labai vertingų minčių mestelės išradėjams, konstruktoriams ir retų profesijų žmonėms.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Šią dieną sudėtinga bendrauti su užsieniečiais. Labai nesupykite, jei jūsų laiką gaišins tie, kuriems esate bent kartą netesėję žodžio. Valgykite kuo daugiau pieno produktų ir medaus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Gali atsiverti netikėtų verslo galimybių. Jei šią dieną ką nors pirksite, būtinai derėkitės dėl nuolaidų, nes jums suteikiama proga gerą daiktą įsigyti labai pigiai. Bent ką nors sukurkite, ypač tinka kurti dainų žodžius ir melodijas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Šią dieną pasilikite laiko atsitiktinėms pažintims, kurios gali tapti ilgalaikės. Galite sulaukti originalių pasiūlymų. Pasirašytos sutartys duos pelno. Gali stebinti partneriai. Jeigu ką nors reklamuosite, galite sulaukti sėkmės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Šią dieną jums bus sudėtinga paklusti, klausyti nurodymų ar kokių pamokymų, nes galva pilna minčių, kaip padaryti kuo daugiau gerų darbų. Deja, rasis norinčių sugriauti jūsų darbų ritmą. Užmegzkite bent vieną dalykinę pažintį.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Būsite įžvalgus ir originaliomis mintimis ne vienam šoką įvarysite. Jei norite keisti veiklos sritį ar pradėti įgyvendinti ilgai brandintą sumanymą, ši diena taip itin tinka, mat naujai pradėtas darbas duos garantuoto pelno, sulauksite pripažinimo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Štai ir atėjo laikas nerti į astrologines paslaptis. Jei jums nereikia tų paslapčių, tuomet bent akies krašteliu prisilieskite prie meno pasaulio. Šią dieną jausitės labai darbingi ir nenuilstantys. Tinkama diena grąžinti skolas. Reikėtų kuo daugiau dėmesio skirti augintiniams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Tai diena, kai be didelių pastangų galite sušvelninti santykius su kaimynais ar kolegomis. Visiškai netikėtai galite gauti vertingos informacijos. Jei norite kelionės ar komandiruotės į kokį nors siumpoziumą, veikite greitai ir labai tiksliai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Labai tikėtina, kad  jiegu šią dieną apgalvotai išleisite pinigus, gausite tiek pelno, kad šalia stovintiems net seilė iš pavydo nutįs. Valgykite kuo daugiau avižinės arba perlinės košės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką