Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 19 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šį sekmadienį skirkite laiko silpnesniems, kurie nėra tokie miklūs, laimingi ir sotūs kaip jūs. Labai tinkamas matas bendrauti su liaudies išminčiais ar žolininkais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Noromis ar nenoromis, draugai gali ištraukti iš namų ir įvelti į kokią nors avantiūrą. Visiškai atsitiktinai galite susipažinti su labai talentingu žmogumi, kuris daug ką pakeis jūsų gyvenime. Pasistenkite neskalbti jokių drabužių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Iš pirmo žvilgsnio ramaus sekmadienio vidurdienį galite gauti gana rimtą užduotį. Laimė, su ja kuo puikiausiai susidorosite ir sulauksite gausių liaupsių. Suvalgykite bent vieną rytietišką patiekalą ar saldumyną.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Saugokitės didelių gudruolių, kurie dirbti nenori, bet liežuviu lengvai ir meiliai mala. Tinkama diena pailsėti prie vandens. Kilusias įdomias mintis būtinai užfiksuokite. Pamiegokite dienos šviesoje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Būkite atsargūs su įvairiais cheminiais preparatais, senais vaistais ar pasenusiais maisto produktais. Tiesiog šią dieną nesikiškite niekur, kur jūsų neprašo. Tinka valgyti duoną su džiovintais vaisiais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Stenkitės ilsėtis, o jei reikės eiti į kokius nors susitikimus, būkite lakoniški ir diplomatiški. Palankus metas spręsti delikačius klausimus. Pasimėgaukite vaisiniu jogurtu. Jeigu pamesite sagą, jokių būdu nesikrimskite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Skaitykite išminčių, žolininkų parašytas knygas ar straipsnius. Įvardykite, ko jums ir jūsų kūnui šiuo metu labiausiai trūksta, pagalvokite, kaip galėtumėte pasilepinti. Mėgaukitės šia diena ir pamirškite namalonias smulkmenas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Jūsų ausis gali pasiekti informacija apie aplinkinių neištikimybę. Geriau, jei į visa tai numotumėte ranka ir ramiai gyventumėte toliau. Nuo šios dienos prieš jus gali sukilti visi, ką esate apgavęs ar įžeidęs. Išgerkite skanaus miežinio gėrimo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Kūrybinių profesijų Šauliai jaus, kad užsidarę namuose gali ką nors gražaus sukurti ar bent pradėti didelį projektą. Jei norėsite susitvarkyti namus, pajusite, kad su daiktais dedami daug keistų dalykų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Kaimynai arba namiškiai šį sekmadienį jums gali prikalbėti nereikalingų dalykų, dėl kurių sugaišite daug laiko. Nenustebkite, jei kas nors jus ims šantažuoti, mat tam dabar itin palankus metas. Labiausiai seksis vertėjams, žurnalistams ir šiaip daug rašantiems šio ženklo atstovams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Gerai, kad sekmadienis, nes nesugebėsite imtis naujų darbų, o jei ką pradėsite, viskas veikiausiai kris iš rankų. Saugokite savo laikrodžius, neleiskite jiems nukristi ant grindų. Prisilieskite rankomis prie žemės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Tikėtina, kad po šiuo ženklu gimę kūrybinių profesijų atstovai jaus trumpalaikį, bet labai stiprų įkvėpimą dirbti, t. y. kurti. Ir tie kūriniai veikiausiai bus skvarbūs, lengvai įsimenami. Gali kilti noras labai stipriai kam nors pagelbėti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką