Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 20 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Prasideda laikotapis, kai labai sustiprės materialių vertybių trauka, kai jausitės priklausomi nuo savo profesijos, kasdienio darbo, einamų pareigų. Kita vertus, galėsite pademonstruoti užsispyrimą ir pelnyti puikių įvertinimų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Ryte pajusite, kad kažkas kitaip, kad jaučiatės akivaizdžiai žvalesnis, labiau pasitikintis savimi. Tiesiog šios dienos rytą Saulė teka Jaučio ženkle. Tad pats laikas prisiminti save. Daugiau dėmesio skirkite savo garderobui, avalynei ir aksesuarams.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Nuo šios dienos labiau negu bet kada norėsis pasinerti į save, tyliai apgalvoti, ką išvis veikiate. Tinkamas laikas pradėti skaičiuoti, kiek kartų per dieną žmonės jums nuoširdžiai padėkoja. Kad ir kokių darbų imsitės, visi bus perspektyvūs.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Jausite, kad turite puikių idėjų ir lengviau žvilgiate į ateitį. Jei tik jums ar jūsų verslui reikia rėmėjai, dabar tinkamas laikas garsiai apie tai paskelbti. Galite išgerti pašildyto raudonojo vyno su prieskoniais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Atėjo laikas kilti karjeros laiptais. Leiskite keroti savimeilę glostantiems sumanymams. Kaip mažam vaikui norisi saldainio, taip jums nuo šios dienos norėsis pagyrų ir pripažinimo. Bendraukite su aukštą postą užimančiu asmeniu. Tinka kepti ir valgyti pyragėlius, apibarstytus cukrumi, cinamonu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Vis dažniau galvosite apie gyvenimo prasmę, apie didelius dalykus. Tiesiog tapsite šiek tiek didesniais filosofais. Jei imsitės naujų darbų, tai tik ilgalaikių. Nepradėkite nieko, kas kelia abejonių, dėl ko nesate tikras. Išsikepkite blynų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Nuo šio pirmadienio prasideda laikotarpis, kai nuolat turėsite ginti savo pozicijas. Daug įtampos. Norėsite stiprių pojūčių. Veikiausiai šiek tiek nublanks riba tarp blaivaus proto ir rizikos. Renkitės visiškai naujais drabužiais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Su naujos savaitės pradžia prabus noras bendradarbiauti, turėti kuo daugiau bendrų reikalų su kolegomis ir sutuoktiniais. Jei yra baigtų, bet neįvertintų darbų, pats laikas juos viešinti. Ieškokite tiesos. Pasistenkite nesirengti labai tamsių spalvų drabužių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Kiek galima labiau rūpinkitės sveikata. Susirūpinkite mityba, įsigykite aukštos kokybės kosmetikos ir higienos priemonių. Ir apskritai daugiau dėmesio skirkite kokybiškam gyvenimui. Pasistenkite šį pirmadienį vilkėti drabužius, puoštus blizgiomis detalėmis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Nuo šiandien net tik drąsiau žvelkite į kasdienes problemas, bet ir ramiai galite pristatyti savo drabus, stenkitės būti pastebėti. Sustiprės noras pasilinksminti, pabūti didesnėse erdvėse. Pasistenkite kuo šviesiau apsirengti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Nuo šios dienos pajusite namų ilgesį. Norėsite atnaujinti bent kelias būsto detales ar pradėti rimtą remontą. Tik neskubėkite pirkti ar parduoti nekilnojamojo turto. Gerai, jei rasite laiko pasiklausyti čiulbančių paukščių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Ryte prabusite ir pajusite, kad trūksta judėjimo po pasaulį, ryšių su draugais, visuomene, spauda... Kyla noras mokytis ir pirkti knygas. Tinkamas laikas tvarkyti asmeninius dokumentus. Saugokite ausis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką