Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 27 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Kad ir kokią informaciją gausite šią dieną, sumąstysite, kaip ją pritaikyti savo naudai. Labai nesikrimskite, jei apie save išgirsite melo. Saugokitės kvailų apgaulių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Jausite nepaaiškinamą įtampą, besikaitaliojančią nuotaiką. Nesistebėkite, jei būsite išvadintas kaprizingu. Nepraleiskite šios dienos ženklų, tačiau per daug prietaringai netraktuokite. Galite sulaukti netikėtų vizitų ar susitikimų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Nuojautos ir migloti vaizdiniai lydės per visą dieną. Nepasiduokite nepaaiškinamam įtarumui, išsiblaškymui ir netikslingam skubėjimui. Valgykite patiekalus, teikiančius žvalumo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Gaunamus pinigus gerai apžiūrėkite, nes didelė tikimybė, kad kas nors norės jus apmulkinti. Nesiveržkite sakyti kalbų, per daug nesireklamuokite. Gali supti daug besiskundžiančių žmonių. Stebuklingu būdu jūsų ausis gali pasiekti naudinga informacija.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Vargu ar užsikrėsite darbine nuotaika. Vienur užsisvajosite, kitus užsimiršite, o gal tiesiog ūpo nebus. Tikėtinos apgaulės ir griežti patikrinimai. Valgykite kuo daugiau apelsinų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Pasistenkite kuo mažiau keistis informacija, nes ji ir be aplinkinių įsikišimo gali būti neteisingai traktuojama. Neplepėkite su svetimais žmonėmis, nes galite pakliūti į nemalonią padėtį. Atidžiai elkitės su bilietais ir dokumentais. Pasilepinkite ananasais ir kiviais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Stenkitės, kad jūsų norai atitiktų galimybes, todėl netinkamas laikas imti greitąjį kreditą ar skolintis. Nepasakokite jokių paslapčių. Vilkėkite kuo margesnius drabužius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Pasistenkite aplinkinių nevarginti klausimais, nes vis tiek išgirsite iškreiptus atsakymus. Tikėtina, kad pamiršite partneriams perduoti svarbią žinią. Nesusigundykite gražiais pažadais ir saugokitės kelionių automobiliu šalia vandens telkinių. Nevilkėkite pilkų apdarų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Galima beviltiška painiava tiek namuose, tiek darbe. Išsiblaškymas veikiausiai varys į neviltį. Kantrybės taurę perpildys atviras kolegos nesąžiningumas. Gerai, jei šią dieną pasakęs rimtą frazę ar ką nors pažadėjęs išgirsite griaustinį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Tikėtina, kad nuo pat ryto rodysite kaprizus, būsite permainingos nuotaikos. Maži vaikai ypač lengvai išves iš pusiausvyros. Gali būti, kad kas nors paviešins jūsų gyvenimo faktus, kuriuos norėtumėte pamiršti, nuslėpti. Patartina gerti gėrimą su citrinomis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Atsargiai elkitės su dujomis ir maisto produktais. Namuose gali dėtis daug keistų dalykų: pavyzdžiui, daiktai, kurie prieš sekundėlę buvo vietoje, staiga dings. Saugokite ausis!

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Šį pirmadienį bus sunkoka susikaupti, nes mintys vis nuneš į tolius, vilios gražios vizijos apie sotų gyvenimą svetur. Atsargiai tarkitės su nepažįstamais žmonėmis, nes galite susidurti ant manipuliuotojais. Saugokite pakaušį!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką