Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 29d. 22:00

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Balandžio 30 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Nuotaiką kels šeimos nariai. Stenkitės kuo ramiau bendrauti su tėvais, klauskite patarimų, nes būdami reikalingi jie jausis pakylėti. Tik nevaikščiokite paniuręs, nes tuomet ir liūdnų naujienų iš namų sulauksite. Būkite dosnūs artimiausiems žmonėms.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Telefono skambučiai neleis atsipalaiduoti ir tinginiauti. Jei turite duktėrėčių ar sūnėnų, visą dieną sukitės jų labui: nupirkite dovanų, skaniai pavaišinkite. Ypač tiktų pamaloninti nauju dviračiu, telefonu ar pagalve.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Besirinkdami ir pirkdami kanceliarines priemones galite sulaukti neįtikėtino pasiūlymo. Kuo daugiau tų kanceliarinių priemonių bus, tuo didesnis ir nerealesnis pasiūlymas. Palankus metas pirkti automobilį, daryti gudrias finansines operacijas.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Šią dieną gali atrodyti, kad nors judėjote į priekį, labai daug darbų dar nenuveikėte, daug jo nepamatėte. Savo labui viską gerai apskaičiuokite ir nesiversdami per galvą spėkite. Kita vertus, ramybės tikrai nebus, nes teks kovoti su informacijos srautu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Stengsitės nuo visų slėpti turimą informaciją ir savo mintis. To daryti tikrai nederėtų, nes permirksite savo sultyse. Apgalvokite, ką pastaruoju metu padarėte. Valgykite kuo daugiau sviesto.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Tik į naudą išeis pokalbis su širdžiai mielais žmonėmis. Tinka aptarti savo norus, sumąstymus ir viltis. Galite užmegzti pažinčių: tiek draugiškų, tiek naudingų. Pasilepinkite saulėgrąžomis, riešutais, sūdyta žuvimi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Tikėtina, kad gausite svarbų laišką. Telefono skambučiai gali šiek tiek erzinti, kita vertus, gausite išgirsti džiugią naujieną. Jei dėl kokių nors sulauksite darbo vadovo priekaištų, giliai įkvėpkite ir nereaguokite. Tegul pasikalba lyg su veidrodžiu. Su užsispyrimu tesėkite sau duotas užduotis. Pasimėgaukite saulėgrąžų chalva.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Tinkama diena su šeima kur nors pasivaikščioti, apsilankyti. Galite sulaukti daugybės nepatogių klausimų. Verčiau atsakykite sąžiningai ir tiesiai, nevaidinkite, kad esate labai užsiėmęs ar nežinote atsakymo. Atidžiai pildykite dokumentus, nes galite apsikvailinti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Ir pats jausite, ir visi pamatys, kad šią dieną esate ypač įžvalgus ir sąmojingas. Intuityviai rasite tinkamiausius svetimų problemų sprendimo būdus. Todėl nesistebėkite, jei atsiras daugybė žmonių, norinčių su jumis pasikalbėti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Nesipirškite ir nesudarykite svarbių sandorių. Pasistenkite pakelti savo vertę tylėjimu. Kas laukia, dar palauks, o kas spirgėdami neištvers, tai ir pasirodys visu gražumu. Nueikite į parodą ar pristatymą, užmegzkite vieną kitą pažintį, keiskitės kontaktais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Darbe gali pasiekti dezinformacija. Dar ir kažkokia nešvara į akis lįs, atrodys, kad niekas neišneša šiukšlių. Tad pats metas susitvarkyti darbo stalą. Galite keisti transporto ir ryšio priemones. Rašykite laiškus. Jeigu svajojote įsigyti naminį paukštį, šiandien ypač palanki diena.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Svarbių susitikimų diena. Ir jūsų kažkas ieškos, ir patys būsite nusiteikę svaidytis meile spinduliuojančiais kvietimais. Jūsų ausys išsiilgusios gražių žodžių, pažadų, o kūnas – švelnių prisilietimų. Svarbu girdėti, kad esate reikalingas, jausti, jog esate geidžiamas. Palankus metas ką nors kurti. Suvalgykite bent vieną apvalią bandelę su varške ar sūriu. Vilkėkite ryškius drabužius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką