Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 4 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šios dienos situacijos skatins veikti. Tik nepulkite į jokį naują reikalą strimgalviais. Daug galvokite ir pamatysite tai, kas paprastai prasprūsdavo pro akis. Nekilnokite per sunkių daiktų. Palepinkite plaukus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Jausitės darbingas, būsite pasirengęs rodyti iniciatyvą. Jei esate viską gerai apgalvojęs, tuomet niekas nesutrukdys imtis visiškai naujos veiklos ar užmegzti santykių. Nesudarykite finansinių sandorių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Jei pastebėsite, kad su jumis aplinkiniai vengia bendrauti, atsako tik į konkrečius klausimus, labai nesistebėkite, nes šią dieną būsite dirglesnis nei bet kada. Pasistenkite prilaikyti savo smalsumą ir kritiškumą. Verčiau kuo daugiau laiko skirkite namams tvarkyti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Pamatykite tai, ko neįžvelgia kiti. Ir ieškoti toli nereikia, nes svarbiausi dalykai yra šalia. Šią dieną labai paprastai gali išaiškėti žmonės, kurie vis stengiasi jums pakenkti. Ši diena – linkėjimų grįžimo metas, kas ko kam linkėjo ir linki, tai ir gauna čia ir dabar.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Galite sulaukti nepalankaus atsakymo: kas nors atsisakys būti jūsų rėmėju ar pagalbininku. Tikėtina, kad draugai sunkiai pakels jūsų kritiškumą ir nervingumą, todėl nenustebkite sulaukę pasiūlymo pailsėti vieniems nuo kitų ar netgi pageidavimo skirtis. Renkitės oranžinių atspalvių drabužiais, rinkitės apvalios formos papuošalus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Išnaudokite ypač sustiprėjusį protinį aktyvumą. Daugelį iškilusių klausimų teks spręsti gretai. Pasikliaukite sukaupta gyvenimo patirtimi: jei galima, paskubėkite, o jei neverta – ir nesiplėšykite. Gerkite kuo daugiau sulčių.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Tikėtina, kad šią dieną pretenzijų turėsite daugiau nei bet kada. Nesusipykite su kokiu nors užsieniečiu, kitos rasės žmogumi. Jausite didelę trauką pabūti didelėse erdvėse, keliauti. Tinkama diena pasikaityti keliautojų užrašus ar liaudies išminties rinkinius. Pasistenkite apseiti be paradinės uniformos ir be žalių drabužių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Galima pamanyti, kad gyvenate be problemų, nes jas kursite pats sau. Tik neprisikalbėkite ir nekritikuokite ko nereikia, nes vėliau gali negelbėti nei atsiprašymai, nei pažadai, nei noras viską ištaisyti. Nesugadinkite to, kas dabar yra visiškai neblogai. Bent šiek tiek pakeiskite požiūrį. Neprisivalgykite grybų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Vargins bet kokie santykiai su santuokiniu ir verslo partneriais. Vis atrodys, kad jie dėl ko nors kalti, nors iš tikrųjų labiausiai trukdys jūsų priekabumas, emocinis nesusivaldymas. Ar jūs norite visą laiką būti kritikuojamas? Žinoma, kad ne. Vadinasi, ir aplinkiniams tai nepatinka. Šią dieną įsiklausykite, ką sako moterys.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Tikėtina, kad apsiskaičiuosite darbo vietoje. Per skubėjimą galite apsikvailinti, bet taip, kad prireiks daug laiko, jog aplinkiniai pamirštų bjaurią situaciją. Pasistenkite nepasirašyti svarbių dokumentų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Nekibkite prie niekieno žodžių. Jausite didelį poreikį kritikuoti. Vaikai Vandeniai bus linkę nepaklusti, stengsis rodyti kaprizus, bus šiurkštesni nei paprastai. Juos šią dieną reikia ypač globoti, saugoti nuo traumų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Šį pirmadienį sunkiai nusėdėsite vietoje. Jausite didelį poreikį dirbti intensyvų protinį darbą, seksis dalykiškai spręsti iškilusias savas ir svetimas problemas. Gali atrodyti, kad į aktyvią veiklą reikia įsukti ir šeimos narius, ir visus, kas pasimaišys po kojomis. Ramiai. Kiekvienas privalo gyventi savo gyvenimą ir jiems nebūtinos jūsų komandos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką