TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 12 dieną.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Jei jaučiatės nuskriaustas ar vis metamas į užribį, šią dieną tvirtai stokitės ir visais pojūčiais pajuskite, kad tik pats galite susikurti tvirtą pagrindą po kojomis. Dabar jūsų laikas. Tik nebūkite alkanas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Ar jums būna gražesnių dienų už šią? Vargu! Tiesiog šią kalendorinę dieną kiekvienais metais turėtumėte išnaudoti iš esmės. Pasitelkite stiprų protą, įžvalgumą, begalinį norą padėti draugams ir sugebėjimą bendradarbiauti. Kuo labiau stengsitės būti naudingas, tuo geresnio rezultato sulauksite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Jei esate gundomas ir pats jaučiate didelį norą sužinoti specifinę paslaptį – tik garsiai visiems apie tai pasakykite. Visi nusijuoks, o jums atsivers visi vartai. Būkite puošnus. Jei nežinote, kas jums labiausiai tinka, griebkite už pakarpos pačius geriausius dizainerius ir išspauskite viską, ko reikia.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Tinkamoje auditorijoje reikiamiems žmonėms konrečiai ir aiškiai išdėstykite, ką esate sumąstęs, kokius žingsnius planuojate daryti. Tikėtina, kad šią dieną atsiras solidžių rėmėjų. Tiesiog pakanka būti informatyviai naudingam.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Ypač tinka daug dirbti darbo vietoje, o gal tiksliau – ruošti dovanas, sveikinimus patiems geriausiems, triūsiantiems šalia. Nebijokite vienatvės. Tinkama diena mėgautis gražiai patiektais vaisiais ir kvapniais gėrimais (tik ne raudonais). Ką nors pamaloninkite savo dosnumu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Tai diena, kai teks vykdyti vadovybės paliepimus, keliauti. Tikėtina, kad įdomiai praleisite laiką neįdomiame simpoziume. Kai darysis nuobodu, prisiminkite, kad viskas priklauso tik nuo jūsų požiūrio. Bent kartą šią dieną valgykite įmantrų patiekalą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Jei ši diena būtų paprasta, tikėtina, kad tektų išgyventi finansinę griūtį. Laimė, viskas yra kitaip: nedorėliai klumpa ir krinta, o jūs pražystate. Svarbiausia nieko neįžeisti ir elgtis tarsi žyniui. Tik nevilkėkite juodų ir baltų spalvų drabužių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Jei turite emocinių problemų, šią dieną ypač tinka eiti į susitikimą, susidėlioti savus išgyvenimus, norus ir viltis. Pasistenkite suvokti, kaip stipriai norite gyventi ir stengtis dėl šalia esančių, visų, kurie jumis tiki. Jums suteikiama neįtikėtina įžvalga ir teisingiausias atsakymas į klausimą „Ką daryti?“  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Leiskite reikštis dalykiškumui, aktyvumui ir žinojimui, kokius žingsnius reikia žengti. Jei jaučiate, kad atsidūrėte aklavietėje, pasikalbėkite su mažais vaikais. Nuveikite ką nors tokio, kad būtumėte vertas pagyrimo. Tinkama diena sportuoti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Šią dieną paspauskite ranką bent trims tikriems vyrams. Neleiskite, kad jus įveltų į kokias nors avantiūras ar trumpalaikes intrigas. Tiesiog tokiems niekams negaiškite laiko. Pasistenkite padaryti ką nors didinga. Valgykite skanų ir kvapnų maistą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Gali tekti pagyventi be elektros ar telefono. Jei kam nors esate primelavęs, nesilaikėte duoto žodžio ar elementariai pardavėte draugystę ar gražius santykius, laukite nemalonumų. Pasipuoškite pilkais elegantiškais drabužiais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Tinkama diena nusipirkti naujų knygų, dalyvauti kokiuose nors mokymuose ar dėl reikalų leistis į netolimą kelionę. Naudokitės žavesiu, išskirtinu šarmu, smalsiu protu. Neperšalkite ir nepasitempkite balso stygų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką