Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 16 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Saugokitės bet kokių neteisingų ir nesėkmingų investicijų. Būtų gerai, jei šią dieną niekur ir už nemokėtumėte. Tiesiog pasigesite kokybės ir apims nusivylimas dėl vėjais išleistų pinigų. Geriau nevartokite alkoholio.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Šį šeštadienį galite justi, kad ką nors rinkdamiesi prašaunate. Prie ko tik prisiglaudžiate – vien nuostoliai. Pagrindinės problemos gali kilti dėl to, kad seniau ar anksčiau gana stipriai pažeidėte žaidimo taisykles, nurodymus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Norėsis nuo visų pasislėpti ir imtis paties maloniausio užsiėmimo, kai pailsi ir galva, ir visas kūnas. Tai gali būti mezgimas, ramus pasivažinėjimas ar pasivaikščiojimas. Kita vertus, vargu ar pasaulio didieji reikalai ir rūpesčiai šiandien jus apleis. Verčiau nevartokite alkoholio.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Pasistenkite išvengti bet kokių santykių su draugais ir bendraminčiais. Jei visuomet sutariate ir pasitikite vieni kitais, tai šią dieną kažkokios juodos katės gali lakstyti tarp jūsų nuomonių. Buvę bendraminčiai gali staiga imti ir užimti visiškai kitas savanaudiškas pozicijas. Per daug nepergyvenkite, nes ne jums, o jiems teks grįžti uodegą pabrukus. Šį šeštadienį gaukite palūkanas iš turimų žinių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Galvoje suksis mintys, kad esate ne savo vietoje, kad prašaunate pro šalį, kad dar nepanaudojote žinių ir patirties. Jei ką nors apgavote ar esate prisimelavęs, tuomet ir paskutinius autoriteto likučius kažkas susiurbs. Nedarykite rimtų sprendimų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Nepervertinkite savo jėgų ir galimybių, bent šiek tiek prigesinkite norą pasirodyti visažiniu. Visas pozicijas laimėsite kuklumu. Nesivarginkite ieškodami nuotykių, avantiūrų ar kažkokių aferų iniciatorių. Atsargiai valgykite kitų paruoštą maistą, būkite atidūs kelyje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Pasistenkite neįsivelti į jokius reikalus su svetimais pinigais. Jei skolinsite šią dieną, nesitikėkite tie pinigėliai grįš. Neapsinuodykite skrandžio ir nekreipkite dėmesio, jei teks susidurti su kieno nors amoraliu elgesiu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Šiandien verčiau nepradėkite jokio verslo. Jausite, kad niekuo negalite pasikliauti. Grandioziniai šios dienos pažadai gali likti neištesėti arba gali virsti aferomis. Saugokite sutuoktinį, neleiskite valgyti įtartino maisto, ypač vykite nuo vandens telkinių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Nepervertinkite savo jėgų ir sveikatos. Gali atrodyti, kad niekas nieko nesugeba, nemoka ar tiesiog tingi, tai jūs čia vienas pasiruošęs visus gyvenimo dirvonus išplėšti. Veikiausiai užsinorėsite įsimylėti ne pagal metus arba pasirinksite poilsinę kelionę ne pagal kišenę. Geriau ramiai viską apgalvokite, laikykitės kasdienių savo taisyklių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Valgykite daug kukurūzų, virkite sriubą, neprisikimškite sunkaus maisto. Moterims nepatariama keisti šukuosenos, eksperimentuoti darantis makiažą. Neišlaidaukite, o jei kas nors išlaidaus dėl jūsų, skolingi liksite ilgai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Būkite atsargūs su ugnimi, nuodingais degiais skysčiais, elektros prietaisais. Jei teks ilgesniam laikui išeiti iš namų, patikrinkite, ar jūsų šeimos nariai išjungė lygintuvą, ar uždaryti langai, užrakintos durys. Netinkama diena žvalgytis ar įsigyti nekilnojamojo turto.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Jei kaimynams reikės jūsų pagalbos, nesididžiuokite ir pagelbėkite. Saugokite savo ir asmeninės transporto priemonės dokumentus, vertybinius popierius, antspaudus, svarbią korespondenciją. Šį šeštadienį kas nors gali apie jus liežuvauti. Pasipuoškite kokia nors žydra drabužio detale.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką