Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 17 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Labai svarbu, kad šį sekmadienį savęs neapgautumėte, kad iliuzijų ir saldžių žodžių nepalaikytumėte vienintele tiesa. Netinkama diena pirkiniams rinktis. Pasistenkite atsisakyti svarbių reikalų. Ar pasiseks tai padaryti, čia jau klausimas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Pilna diena iliuzijų, klaidų ir nesusipratimų. Labai tikėtina, kad jeigu jūs nieko neapgausite, pats liksite apmulkintas. Draskys vidiniai prieštaravimai, norai, neatitinkantys galimybių. Nevalgykite sumaišyto maisto, tiesiog pieniškus produktus – atskirai, mėsiškus – vėl atskirai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Tikėtina, kad šią dieną teks susidurti ir bendrauti su apsimetėliais, sugebančiais meistriškai apgaudinėti. Gali tekti susipažinti su abejotinos reputacijos žmonėmis ar iš vis nežinia iš kur atsiradusiomis žmogystomis. Pavojinga piktnaudžiauti alkoholiu, nebūtinais vartoti vaistais. Būkite atsargūs su chemikalais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Kad ir kuo jus vylios draugai, kad ir kokį pelną žadės, nesusigundykite nekasdieniniais reikalais ar susitikimais. Tiesiog gerai pagalvokite ir leiskite sau pailsėti. Saugokitės nesąžiningų žmonių ir norinčių jus gaišinti, trikdyti ar dar kokią nors painiavą kelti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Jei yra neatsakingai atliktų jūsų darbų, šią dieną paskutinis lašas perpildys taurę, tad labai tikėtinos kanalizacijos, vandentiekio ar lietvamzdžių avarinės situacijos. Labai gerai, jei esate dėl ko nors pasistegę, nes atėjo laikas pripažinimui ir atpildui.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Jei teks vykti į kokią nors kelionę, apsišarvuokite kantrybe ir tuomet viskas bus gerai, nes gali būti, kad daug vėluosite, kils painių situacijų. Saugokite savo daiktus, nes jie čia pat gali dingti. Būkite atsargūs pildydami svarbius dokumentus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Ir jausite, ir matysite, kad pilna diena manipuliacijų. Gali supti tulžingi saldžialiežuviai. Tad pasistenkite įžvelgti, kas yra kas ir kas su kuo. Nevalgykite įtartino maisto.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Gali būti, kad visą sekmadienį aplinkiniai ieškos kabliukų, kaip prie jūsų prikibti, suerzinti. Visuomeninė nuomonė ir visoki reitingai gali daug ką lemti, tikėtina, kad netgi susipainiosite, ką pats manėte. Bet kokia pasirašyta sutartis gali tapti visišku muilo burbulu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Gerai, kad tai sekmadienis, gerai, kad nereikia į darbą eiti, nes vos tik įkeltumėte koją į darbo zoną, nepaaiškinamai milžiniškas noras alkoholį gerti atsirastų. Labai tikėtina, kad vėluosite visur, kur esate pažadėję laiku nueiti, kad vėluos visi, susitikimo tikslų laiką paskyrę. Rengtis rekomenduojama tamsiai mėlynais drabužiais, kurie apsaugos nuo visokio pikto.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Šis sekmadienis visiškai netinkamas romantiškiems pasimatymams, nes neapgalvotomis frazėmis galite sugadinti santykius. Saugokite vaikus, būkite atidūs juos prižiūrėdami. Elkitės apdairiai, jei šią dieną kas nors reikalaus paskolinti pinigų ar paremti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Šią dieną jums bus sunku apsispręsti, per visišką išsiblaškymą nuvarginsite kojas. Galite būti apkaltinti sveiko proto neturėjimu. Gerbkite žmones, kurie jums daro garbę savo buvimu šalia, baikite kuistis ir kelti netvarką. Šį sekmadienį kas nors gali priminti praeities klaidas ar skolas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Tikėtina, kad šios dienos vandenis ir emocijas drums broliai arba seserys. Neapsigaukite, likite ištikimi savo idėjoms, mintims. Bet kokią naują informaciją ramiai išklausykite ir nepulkite tikėti, kad tai vienintelė tiesa. Valgykite kiek galima daugiau augalinio maisto, duonos. Saugokite klubus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką