Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 18 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šią dieną galite sulaukti jums neišmokėtų, bet priklausančių honorarų, premijų, įsiskolinimų. Tik saugokite asmeninius dokumentus, iš namų išeidami atidžiai užrakinkite duris ir vairuodami neviršykite greičio. Tinkama diena drabužiams pirkti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Šį pirmadienį teks aiškintis daug dalykų, kurie iš pirmo žvilgsnio su jumis nesusiję. Įdomu tai, kad atrodys viskas paprasta, lyg ir nedidelės smulkmenos, bet vos prie jų prisiliesite, pajusite, kad viskas daug sudėtingiau. Jūsų raštingumas ir sugebėjimas tartis, derėtis gali nustebinti ir aplinkinius, ir jus patį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Nenorėsite reikšti savo nuomonės, atskleisti turimų ryšių. Tikėtina, kad jei šią dieną gausite naujos informacijos, ilgai svarstysite, kam ją pranešti ir kaip pasinaudoti savo labui. Ko gero, niekam nesakysite, bet jausite vidinį prieštaravimą, mat suvoksite, kad galimybės neatitinka norų. Pasirūpinkite drabužiais, galite juos atnaujinti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Gali būti, kad šį pirmadienį jūsų aplinkoje rasis naujas draugas – vienmintis, ryški asmenybė arba tiesiog žavus ir stiprus žmogus, kuris palaikys jūsų sumanymus, supras idėjų galimybes. Labai tinkama diena išmokti kažką naujo, lyg atrasti trūkstamą informacinę grandį. Šią dieną valgykite kuo daugiau patiekalų iš daržovių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Dalykinės informacijos srautai neleis atsipalaiduoti. Vieni jūsų ieškos, kiti be perstojo skambins ir vis ką nors primins, treti klausinės ir lauks greitų atsakymų. Gali būti, kad vėluosite tvarkydami dokumentus. Jei laukiate galimybės pakilti karjeros laipteliu, proga tikrai pasitaikys. Valgykite pyragėlius su grybais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Teks mokytis arba turėsite puikią progą pasirūpinti besimokančiais. Palankus metas laikyti įskaitas, egzaminus, ieškoti būsimos mokslo įstaigos. Trumpai tariant, šią dieną jums ne kartą bus suteikta galimybė sužibėti žiniomis ir erudicija.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Gali būti apšviesta ir įvardyta tai, ką slepiate. Tiesiog atėjo laikas sužinoti tai, kas buvo visiškai neaišku. Ir pastangų didelių nereikės – pakaks pasikalbėti su kuo nors ir pašnekovas išaiškins visas tiesas. Taigi būkite santūrus su naujai sutiktais žmonėmis. Šią dieną galite gauti patrauklių pasiūlymų, kuriuos priimti bus labai sudėtinga.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Diena žada būti pilna pažinčių, trumpų kelionių, apsikeitimų kontaktais su reikalingais ir įdomiais žmonėmis. Palankus metas dalykiškai pasikalbėti. Jei įžvelgsite galimybę, sublizgėkite iškalba ir turima išskirtine informacija. Tinkama diena rengtis margais drabužiais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Jei netyčia išgirsite, kad esate apkalbamas ar giriamas už gražius darbus, tik pasidžiaukite, ypač tuomet, jei išgirsite minimą savo vardą, nes tai ženklas, kad esate saugomas nuo galimų klaidingų sprendimų. Ši diena žada naujų darbų, rūpesčių. Pasidžiaukite, jei gausite vis naujų įpareigojimų. Ir neatstumkite prašančiųjų pagalbos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Bėdų pridaryti gali netikėtai iškilęs jūsų plepumas, gyrimasis ar noras sužibėti turima informacija. Stenkitės kontroliuoti save, kad reikiamu laiku būtumėte savo vietoje. Nusipirkite vieną loterijos bilietą ir bent keletą dovanoms. Palankus metas romantiškai vakarienei. Tik neviršykite greičio vairuodamas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Tikėtinos permainos namuose. Kažkas atvažiuos, kažkas pakuosis daiktus norėdamas išvykti. Veikiausiai atsiras neatidėliotinų reikalų, teks vaikščioti po įvairias įstaigas norint gauti vieną ar kitą pažymą, o galiausiai paaiškės, jog jis visai nebūtina. Kad ir kokius dokumentus pildysite, būkite atidūs.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Lengvai susiorientuosite, prisitaikysite prie aplinkybių, būsite išradingas. Pirmiausia galvokite apie save, savo norus, brandinamas idėjas. Ypač šia diena galėtų pasinaudoti artistai, žurnalistai, vertėjai. Stebėkite, kaip su jumis elgiasi balti katinai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką