Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 19 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Jei bandysite kokius nors reikalus tvarkyti neatsiriboję nuo emocijų ir kaprizų, galite tikėtis tik laiko gaišaties (ir tai geriausiu atveju). Lengvai supyksite ir įsižeisite. Dėl visko ir dėl nieko. Jausitės jautrus ir imlus bet kokiai kritikai. Kad ir ką šią dieną veiksite, būkite atidūs.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Tikėtinos situacijos, kai būtinai reikės draugų pagalbos. Ir šiose situacijose išaiškės netikėtumų, o gal net stebuklų. Gali tekti stebėti, kaip nenumatytos aplinkybės išveda iš kantrybės ir iš darbų rikiuotės jūsų darbo vadovus. Jei pats esate vadovas, pirmiausia pasikliaukite kantrumu ir santūrumu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Gali įvykti gana staigių karjeros, darbo permainų. Nemaloni žinia gali sutrukdyti atlikti kasdienes pareigas. Pasistenkite negudrauti, nevaidinti protingesnio už visus. Jei esate prekybininkas, nuolankiai ir mandagiai priimkite skundus iš pirkėjų dėl prekių kokybės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Kas jums gali uždrausti norėti gauti norimų dalykų tiesiog nedelsiant. Saugokitės neteisingų sprendimų, o lengvabūdiškumas jums negresia. Jūsų kantrumas šią dieną gali išvesti iš kantrybės karštakošius. Ne itin tinkama diena kreiptis į darbo vadovus su prašymais ar pasiūlymais. Pasistenkite neapsirengti per daug sluoksnių drabužių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Saugokitės bet kokių kibirkščiavimų, nesinaudokite sugedusiais elektros prietaisais, nelįskite prie nepažįstamų įrengimų. Labai atsargiai elkitės su ugnimi ir su degiais skysčiais. Gali tekti pažinti, kokį nemalonų jausmą sukelia išdavystė. Pasistenkite vengti bet kokių reikalų su svetimais pinigais. Šią dieną tinka pabendrauti su žolininku, astrologu ar psichologu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Neįsižeiskite ir nesupykite dėl kokio nors menkniekio. Kažkas gali jus specialiai paerzinti ir mestelėti kokį nors juokelį, kuris nepatiks. Tiesiog be žodžių parodykite, ką manote šiuo atžvilgiu. Ir ilgam bus aišku. Pailsėkite nuo tvarkymosi namuose, skalbimo. Valgykite kuo daugiau vaisinio jogurto.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Pasistenkite apsisaugoti nuo bet kokių konfliktų su valstybės tarnautojais. Pakankamai ilsėkitės ir raskite laiko ramiai pavalgyti. Atsargiai elkitės su elektros prietaisais ir svetimais augintiniais. Tikėtina, kad šią dieną išgirsta diagnozė jau po kelių dienų bus pripažinta neteisinga.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Jausitės labai judrus, nervins bet koks šalia esančiųjų pasyvumas. Pasistenkite susilaikyti nuo ekstravagantiškų juokelių ar skaudžių priekaištų. Nei pasitenkinimo, nei džiaugsmo neatneš neuždirbti, bet paimti pinigai. Galimi nesusipratimai meilės fronte. Valgykite kuo daugiau rūgščių pieno produktų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Jei per dieną nebūsite namuose, veikiausiai vakare grįžęs sužinosite gerą žinią. Tinkama diena namuose pertvarkyti baldus ar kokias nors smulkmenas. Tinkamas metass atsikratyti senų daiktų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Netikėtos naujienos lengvai sujauks nusistovėjusią dienotvarkę. Galite būti nekaltai apkaltinti, kad kas nors iš namiškių neranda kažkokio mažmožio ar kad pametė svarbius dokumentus. Būkite atidūs išeidami iš namų: patikrinkite visus langus, duris.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

 Tikėtina, kad atsiras papildomas uždarbis, pavyks parduoti daiktus ar nekilnojamąjį turtą, kurį esate numatęs. Bet... jūsų kišenėje, rankinėje ar mašinoje gali atsirasti svetimų pinigų. Aplinkui veikiausiai ims sklisti kalbos apie lobį, kurio egzistavimu visi abejoja, nors jums viskas pasirodys net labai realu.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Netikėtų įvykių srautai gali sujaukti ne vieną numatytą reikalą. Tikėtina, kad būsite ištrauktas iš kasdienybės darbų. Tik nepersistenkite, nepersitempkite, saugokite savo kūną, sveikatą. Jeigu tik galite, atsisakykite atsakingų ir sudėtingų darbų, sprendimų. Baikite tai, ką jau seniai turėjote.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką