Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 20 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šią dieną saugokite ausis: neperšalkite, venkite skersvėjo, ne laikas vertis auskarus ir panašiai. Šią dieną tinka pasiskaityti išminčių pamokymus, aforizmus, sėkmės citatas. Galite susikurti kokį nors sėkmę nešantį amuletą. Nesistebėkite, jei neturėsite nuotaikos, jei atrodys, kad kažkas stengiasi jus suerzinti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Per daug jautriai ir asmeniškai nereaguokite į dienos situacijas. Bent keletą kartų kas nors gali priminti, jog darotės kaprizingas, greitai keičiate nuomonę, isteriškai reaguojate į pastabas. Juk viskas daug paprasčiau, bet jums labiau negu bet kam dabar reikia elementaraus poilsio, sotumo ir laisvalaikio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Per dieną gali susimaišyti tai, ką matote realiai ir ką jaučiate. Mintys bus pilnos iliuzijų, svajų, trukdančių susikaupti, užfiksuoti reikiamą informaciją. Todėl šią dieną gautas žinias ir kontaktus pasistenkite užsirašyti ar kitaip patikimai išsaugoti. Jei pirksite kokius nors bilietus, būkite ypač atidus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Gali tekti išgyventi nesusipratimų su draugais. Neieškokite naujų pažįstamų. Per daug netikėkite niekieno pažadais. Jei teks skaičiuoti pinigus, būkite ypač atidus ir apsičiupinėkite, tikrinkite kiekvieną banknotą. Būtinai įgyvendinkite bent vieną seniau apgalvotą tikslą. Vilkėkite naujus drabužius, ypač su blizgiomis detalėmis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Stenkitės būti atidus, nes savas užmaršumas ir svajingumas varys į neviltį, o aplinkiniams iš pradžių kels šypseną, o vėliau – ir pasipiktinimą. Nenorėsite dirbti, tačiau teks kovoti su popieriuose sukelta painiava.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Kad ir su kuo kalbėsite, stenkitės glaustai reikšti mintis, venkite paslėptų prasmių. Jei matysite, kad kas nors nori apvynioti aplink pirštą, drąsiai ginkitės. Ypač atsargūs būkite keliaudami. Šią dieną nepasiteisins plepumas. Jei pavėluosite į kokią nors didelę transporto priemonę, nesikrimskite ir prisiminkite, kad kažkas juk pavėlavo ir į „Titaniką“...

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Niekuo nepagrįstas jaudinimasis gali trukdyti dienos darbams, todėl nesikrimskite dėl nemalonių naujienų. Saugokite savo dokumentus, jei pildysite kokias nors anketas ar pažymas – viską gerai patikrinkite. Per didelis kaprizingumas, egoistiškas užsispyrimas ir nesugebėjimas prisitaikyti prie chaotiško dienos tempo gali sutrukdyti daug gražaus laiko.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Jums gi nesudėtinga gyventi tuomet, kai visiems nesiseka. Neiškraipykite turimos informacijos ir jokiu būdu nemeluokite, nes šią dieną paskleistas melas gali atsisukti prieš jus: dingstantys svarbūs asmeniniai dokumentai, susidūrimas su nematomais apgavikais. Būkite labai atsargus su vandeniu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Nuo pat ryto būkite susikaupęs, svarbius dienos darbus susirašykite, nes aplinkybės klostysis taip, kad galite imti painiotis. Gavę naujos informacijos ar svarbią užduotį raštu, ne kartą atidžiai perskaitykite. Tikėtina, kad šią dieną ką nors svarbaus pramiegosite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Šią dieną jums bus gana sudėtinga suprasti, kas ir ko iš jūsų nori. Nenorėsite niekam pataikauti, nuolaidžiauti ar pildyti užgaidų. Vertėtų bent šiek tiek būti atlaidesniam, supratingesniam. Būkite atsargus prie vandens, nepatartina eksperimentuoti su neįprastu maistu. Labiausiai tinka valgyti įvairius blynelius su įdaru.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Atsargiai elkitės su namų valymo priemonėmis, chemikalais. Išeidami iš namų, atidžiai užrakinkite duris. Nesistebėkite, jei šį trečiadienį dings bent keli daiktai ar nuolat iš rankų slys telefono aparatas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Šią dieną sunkiai susikoncentruosite į vieną darbą, pokalbį ar žmogų. Tad ne pati tinkamiausia diena tartis dėl darbo sąlygų ar algos. Kai kurie jūsų numatyti darbai gali tapti visiškai neaktualūs. Atsargiai valgykite, gerai viską sukramtykite, venkite neaiškaus maisto. Gali nustebinti kaimynai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką