Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 21d. 21:30

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Gegužės 22 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Tikėtina, kad šį penktadienį teks tvarkyti daug smulkių reikalų, kažkieno užmestas užduotis. Atrodys, kad bala žino kuo užsiimate, bet tik ne savo reikalais. Pasistenkite toli nevažiuoti ir nekilokite sunkių nešulių. Ypač atsargūs būkite ant tilto.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Kalbos apie geidžiamus pirkinius, nuostolius ir anksčiau turėtus daiktus ar šalia buvusius žmones atims daug laiko, energijos, ir neteiks jokio pasitenkinimo. Verčiau imkitės darbų, kuriais ir pats pasidžiaugsite, ir kitiems malonu bus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Labai neimkite į galvą, jei šiuo metu jūsų niekas nepastebi, jei kas nors praeis pro šalį net nepasisveikinęs. Išlaukite ir viskas bus gerai. Jei imsite aiškinti apie savo svarbumą pasauliui, galite būti išvadinti nepakenčiamu ir bjauraus charakterio. Verčiau šią dieną padainuokite, balsu paskaitykite mėgstamą poeziją. Būkite atsargūs su išgaląstais metaliniais įrankiais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Pasistenkite kuo daugiau laiko skirti sau. Neleiskite, kad kieno nors emocijos jums keltų diskomfortą, atsiribokite nuo amžinai besiskundžiančių. Kiek galima ilgiau miegokite, skaniai valgykite. Šią dieną ypač tinka savomis rankomis ruoštas maistas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Šį penktadienį nuvilti gali nauji, daug prižadėję bendrininkai, rėmėjai. Per visą dieną gali atrodyti, kad kur tik einate, liekate neišgirstas, ignoruojamas. Iš nusivylimo jus gali ištraukti tik seni geri draugai. Tereikia paprašyti, kad skirtų jums laiko. Kaip senais gerais laikais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Permainingos sėkmės diena: jau atrodys, kad visai neblogai klostosi, čia vėl viskas atšaukta bus. Tik pasidžiaukite, jei šią dieną išgyvensite be didelių stryktelėjimų ir suklupimų. Labiausiai seksis visuomet gyvenantiems pagal tikslią dienotvarkę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Jei šią dieną pagausite save galvojantį, kad patekote į aklavietę, tik nepatikėkite, kad tai tiesa. Tai šios dienos jūsų būsena, bet ne situacija. Tiesa, sunkiau tiems, kam teks priimti staigius sprendimus. Atsargiai vairuokite. Renkitės tamsiai mėlynais drabužiais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Per dieną bus daugybė sudėtingų situacijų, jausite emocinę įtampą, bet sprendimus priimsite tiesiog karališkus. Tik nepradėkite aiškintis kokių nors smulkmenų, nieko nereikalaukite, nesiskųskite, kad kas nors jus pažemino ar įžeidė. Šią dieną turite galimybę išsiaiškinti labai sudėtingą dalyką. Renkitės tamsiai vyšninės spalvos drabužiais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Pasistenkite vengti konfliktų, gąsdinimų ar grasinimų. Jei reikės priimti kokį nors svarbų sprendimą, viską gerai apgalvokite, pasitarkite su išmintingu specialistu. Pasimėgaukite baltuoju šokoladu padengtais sausainukais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Nesistebėkite, jei atsiras noras stipriai pakeisti aplinką ir kasdienį gyvenimą. Gali būti, kad užsigeisite naujos patogios lovos, daugiau erdvės. Tiesiog vilios geresnio gyvenimo perspektyva. Galite pasirūpinti, kad savaitgalį turėtumėte gardžių sausainių, kokybiškų arbatžolių, medaus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Galimi nesusipratimai su mylimais žmonėmis. Jei reikės greitai ką nors pasirinkti, būkite atidūs, nes kai kurie dalykai gali atrodyti kitokie, nei iš tikrųjų. Pasistenkite, kad neįgeltų joks vabzdys.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Šią dieną tinka tvarkyti namų aplinką ir pačius namus. Tik staigius ir labai reikšmingus sprendimus geriau atidėkite kitai dienai. Nesijaudinkite ir nesigilinkite, jei aplinkiniai emocingai bandys aiškinti jums visiškai neįdomius dalykus, kels daug triukšmo dėl nieko. Pasimėgaukite skaniomis spurgomis, pyragėliais ir arbata su medumi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką