Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 23 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Tikėtina, kad šį šeštadienį būsite mokomas skaityti tarp eilučių ir įžvelgti užslėptą mintį. Nuveikite ką nors prasmingo, nes būsite pajėgus nugalėti pačias sunkiausias kliūtis. Ir dar: artimieji jus lengvai supras ir be žodžių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Išnaudokite šią dieną savo naudai. Puoškitės, skaniai ir daug valgykite, pasistenkite nepervargti. Lengva ranka atnaujinkite garderobą ir tvarkykite finansinius reikalus. Tik laiškų nerašykite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Kai kurie šio ženklo atstovai šiandien pasijus lyg prabudę iš miego. Suvoksite turintys dar neatskleistų gabumų, ypatingą talentą. Gali kilti mintis, ar prasmingai gyvenote iki šiol. Pasistenkite šią dieną nedirbti su aštriais įrankiais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Net ir nesigriebdami didelių darbų galite pajusti, kaip pašalinių akims nematomais būdais stiprėja jūsų pozicijos. Tinkama diena visiškai atsipalaiduoti ir apmąstyti savo gyvenimą. Gerkite kuo daugiau sulčių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Jei turite progą, praleiskite šią dieną su draugais, kurie buvo šalia, kai jautėtės silpnas, liūdnas ar pavargęs. Galbūt atrasite tuos, kurių turėtumėte atsiprašyti. Kita vertus, nutraukite ryšius su tais, kurie tik vargina ir skaudina.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Šį šeštadienį svarbu gerai išsimiegoti, kad stryktelėjęs iš lovos galėtumėte ir sau, ir aplinkiniams pasakyti, kaip miegodamas atgavote jėgas ir energiją. Jums – tai žygdarbių diena. Tik pasistenkite nesirengti žaliais drabužiais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Derėtų išspręsti bent vieną sunkų klausimą. Nors kai kam tai gali atrodyti juokų darbas, jums bet koks sprendimas bus sudėtingas, nuolat dvejosite, blaškysitės. Kad ir kaip būtų, eikite į priekį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Šiai dienai turėjote ruoštis iš anksto. Žinosite, ką ir kaip daryti, kad viskas būtų teisinga ir jūsų, ir aplinkinių atžvilgiu. Ypač turėtų sektis stambiems verslininkams, o visiems, kuriuos dar tik vilioja tokio gyvenimo perspektyva, šios dienos idėjos ir sumanymai ilgainiui irgi gali atverti sėkmės duris.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Tikėtina, kad turėsite progą pasinaudoti kažkieno nebaigtais puikiais sumanymais. Jei tik reikia kokios nors pagalbos, pats metas jos ieškoti ir nesigėdijant priimti. Kita vertus, ir pats galite ištiesti ranką prašantiems.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Pasistenkite aktyviai ilsėtis. Tinkama diena ką nors kurti, steigti. Labai gerai, jei kas nors šią dieną jus pavadins drąsuoliu. Jei kankina koks nors negalavimas, šiandien jis gali stebuklingai pranykti. Pasinaudokite bent vienu liaudies patarimu ar patarle.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Meilės fronte – sujudimas. Nesileiskite į jokias avantiūras ir nieko neskriauskite. Jei ką nors šią dieną nuliūdinsite, nuskriausite ar (o varge!) pravirkdysite – savo žavesį ir patrauklumą prarasite ilgam. Labai vaisinga diena menininkams natūros Vandeniams.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Namuose laukia malonios permainos: gerės sąlygos, šiltės santykiai. Gali kilti noras pakeisti gyvenamąją vietą, geriau išnaudoti erdvę. Atsargiai elkitės su lengvai įsiliepsnojančiais skysčiais, elektros prietaisais ir įvairiomis instaliacijomis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką