Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 28 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Šią dieną pajuskite minčių harmoniją. Juk ir visi šie neapčiuopiami dalykai yra jūsų sudėtinė dalis. Jei šiandien suvoksite savas mintis, norus ir svajones, galėsite ramiai viską įgyvendinti. Metas, kai galite įgyti pasitikėjimo savo jėgomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Nuo šios dienos be didelių pastangų turėsite progą susikurti žavią materialią gerovę. Tiesa, ne visi, bet poetai, dainų tekstų kūrėjai ir rašytojai. Visiems kitiems labai tinka daug vaikščioti pėsčiomis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Neleiskite niekam sugadinti geros nuotaikos. Šaunu, jei šią dieną jus galima pasveikinti su jubiliejumi. Tinkamas metas svečius vaišinti ar ruošti maisto atsargas turistinei kelionei. Šią dieną kuo daugiau reikalų tvarkykite su brandaus amžiaus moterimis. Renkitės gelsvais drabužiais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Galite pasijusti vieniši ir nepatenkinti darbais. Geriausias vaistas nuo tokio liūdesio – rūpintis savo gerove, atnaujinti kasdien naudojamus daiktus, puoštis. Pasinerkite į mėgstamiausią veiklą. Taigi kuo daugiau laiko skirkite savo hobiui. Valgykite salotas, vaisius.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Dienos aplinkybės gali susiklostyti taip, kad susipažinsite su vienminčiais, kurie su malonumu prisidės prie bendros veiklos. Tai gali būti netradicinio mąstymo moterys, pasirengusios kartu įveikti sunkius darbus. Tinkamas laikas atsikratyti įvairių susikaupusių popierių, nereikalingų drabužių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Palankus metas su darbo vadovu aptarti savo santykius, šį tą pakeisti. Pasikliaukite brandaus amžiaus moterų patarimais. Šį ketvirtadienį tinka rengtis rudos ir gelsvos spalvų deriniu. Tinka drabužiai ir aksesuarai su blizgiomis detalėmis. Geras ženklas, jei visą dieną kais ausys – netrukus pajusite energijos pliūpsnį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Išnaudokite optimizmą geriems darbams. Jei šią dieną imsitės rimtai vadovauti, tikėtina, kad priimsite bent kelis labai išmintingus ir prasmingus sprendimus. Visą dieną galite jaustis alkanas. Valgykite džiovintus persikus, varškę su persikais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Tai diena, kai turėtumėte ir gerai jaustis, ir žaviai atrodyti. Eidami gatve ne kartą pajusite aplinkinių žvilgsnius: būsite ir glostomas, ir glamonėjamas, ir viliojamas. Mėgaukitės maloniais pojūčiais, susipažinkite su naujais žmonėmis. Jei šią dieną skersvėjis įsibraus į namus, tai ženklas, kad laukia verslios pažintys.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Ši diena gali atnešti gražių naujienų, mestelėti pažinčių, galimybių pasimokyti iš kolegų. Žodžiu, malonių pažinčių metas. Geriau nevilkėkite šaltų spalvų drabužių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Jei ir kils sunkumų, kažkas juos numalšins. Palankus metas sureguliuoti santykius, atsiprašyti tų, kuriuos esate įžeidęs. Gali ypač pasisekti parduoti tai, ko ilgai siekėte atsikratyti. Šią dieną tiks rudi ir tamsiai raudoni drabužiai. Jei merginoms ir moterims teks ką nors žaibiškai nuspręsti, papuošalai su ugniniu granatu padės susikaupti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Tinkamas laikas romantiškiems meilės susitikimams, draugiškiems pasisėdėjimams. Šią dieną Vandenio ženklo moterims labai didelė tikimybė pastoti. Tik jokiu būdu netinginiaukite. Tikėtini akimirksnio romanai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Lengvai visus namuose sutaikysite. Gerai nuteiks linksmi žmonės. Jei kankina koks negalavimas ar bloga nuojauta ramybės neduoda, padirbėkite buities namuose, pasižiūrėkite į rezultatą ir visokiems negerumams ateis galas. Šią dieną kuo dažniau valgykite ir stenkitės daugiau judėti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką