Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 29 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Pasistenkite netvarkyti jokių meilės reikalų. Kad ir kokių gražių ketinimų turėsite, net viena abejonė ar koks nors iki galo neišsiaiškintas įtarimas gali viską sugriauti. Šią dieną valgykite kuo daugiau jūros produktų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Tikėtina, kad šį penktadienį netinkamai apsirengsite: nei spalvos tiks, nei drabužių stilius. Todėl geriausia vilkėti pilkos arba žalios spalvos drabužius, prie kurių esate pripratę. Nesistebėkite, jei be priežasties skaudės dantį. Tai ženklas, kad jums kažkas net iki skausmo pavydi.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Kabarokitės į priekį. Dirbdami vadovaukitės protu, įžvalgumu, sugebėjimu bendrauti su žmonėmis. Šią dieną užmegztos pažintys ateityje gali duoti vaisių, tapti atspirties tašku, todėl nevenkite bendrauti su visuomenėje gerbiamais garsiais žmonėmis.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Jums kaip niekam kitam suteikiama proga pajusti ir suvokti tai, kas slapta, dar neatskleista. Negaiškite laiko drabužiams, netgi alkani galite pavaikščioti, užtat visą dieną skirkite aktyviai veiklai, kad turėtumėte tai, kas kitiems ir nesisapnuoja.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Nepasitikėkite užsieniečių pažadais. Būkite atsargūs stotyse, traukiniuose. Netinkama diena puikuotis išskirtinai brangiais ar puošniais drabužiais, aksesuarais. Saugokitės iliuzijų. Gali be priežasties skaudėti pilvo raumenis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Su niekuo nesidalykite nei savais, nei svetimais pinigais. Tai platoniškų santykių diena. Įdomu tai, kad gali pašlyti iš pirmo žvilgsnio svarbūs reikalai, išryškėti koks nors gyvenimo mažmožis. Tiesiog atsikratote to, kas jums jau nereikalinga, savo veiklai suteikiate naują lygmenį. Leiskite, kad kiti jus įvertintų pagal nuopelnus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Šį penktadienį pasistenkite vengti nemalonių žmonių, prašinėtojų. Jūsų draugiškumas ir maloningumas bet kokiu atveju atsimuš į pataikavimus, dirbtinį paklusnumą ir apsimestinį mandagumą. Pasistenkite neišlaidauti ir apskritai kuo mažiau liestis prie pinigų.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Išsitieskite, kuo mažiau staipykitės prieš veidrodį ir atlikite pačius svarbiausius darbus. Už tai būsite apdovanotas proto aktyvumu, puikiais kontaktais, sustiprės įžvalgumas. Šią dieną valgykite tik tuomet, kai tikrai išalksite. Ypač tinka pabadauti gimusiems antradienį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Sėkmę neš simboliai, susiję su strėlėmis. Kad ir ką darytumėte, šiandien pasistenkite būti taikūs, bet atsargūs ir labai taiklūs. Kiekvienas iš jūsų lūpų išsprūdęs sakinys ar frazė gali būti aukso vertės. Nevalia klysti ar paslysti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Diena pilna emocinio nepasitenkinimo. Galite turėti problemų dėl drabužių: kas nors aplies, kažkur užsikabinsite ir susiplėšysite, o gal net šiurkščiai pažeisite aprangos kodą. Pasistenkite neragauti įmantrių valgių. Apskritai gerbkite maistą, kad vėliau netektų skursti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Nepasiteisins nei ciniškumas, nei violetiniai drabužiai. Jei į kokį nors reikalą ar kažkieno prašymą esate tiesiog nusispjovęs, laikykitės ir nesistebėkite, jei pagaliau sulauksite tokio paties atsako. Šią dieną būsite vertinamas griežtai pagal nuopelnus. Palankus metas kuo daugiau skalbti, praustis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Jei šią dieną iš rankų iškris ir suduš indas su vandeniu, jau greitai jo vietą užims puodynė, pilna gerovės, pinigų ir gyvenimo saldybės. Tik nepirkite ir nesipuoškite naujais drabužiais. Tikėtina, kad sulaukėte savo sėkmės valandos ir greitai galėsite džiaugtis šiltesne vieta po saule.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką